قالیشویی در عظیمیه

شهریور ۴, ۱۳۹۸ توسط مناطق تحت پوشش در:

قالیشویی در عظیمیه | قالیشویی بانو کرج بهترین، معتبر ترین و نزدیک ترین قالیشویی خوب در کرج می باشد. شرکت قالیشویی بانو با استفاده از متد ها و روش های نوین در صنعت شستشوی فرش به صورت قابل توجهی در چند سال گذشته در این صنعت کرج رشد داشته است. این رشد در زمینه قالیشویی و خدمات خشکشویی مبلمان و موکت و از جمله خدمات تعمیرات و باز سازی انواع فرش بدون برنامه ریزی مدیریت قوی امکان پذیر نخواهند بود. شرکت قالیشویی بانو شعبه عظیمه با استفاده از پرسنلی آموزش دیده و تحصیل کرده همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را در این حوزه به مشتریان خود ارائه دهد.

تماس فوری با لمس شماره های زیر

قالیشویی بانو شعبه عظیمیه کرج

شستشوی تخصصی و اعلاء شویی و شور شویی انواع فرشهای دستبافت پشمی، ابریشم، گل ابریشم، ابریشم چله و گل برجسته خشکشویی انواع مبلمان های ایرانی و خارجی، خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دو نفره، خشکشویی انواع موکت های معمولی، پالاز و پرز دار. متخصص در کلیه خدمات تعمیرات فرش از جمله، رفوگری تخصصی، دار کشی، رفع سوختگی، لکه برداری، شیرازه دوزی، چرم دوزی، پرداخت، رفع سوختگی و .. با استفاده از استادکاران با تجربه و همراه با رزومه ای قوی در صنعت فرش دستبافت کشور می باشد.

2789007

تماس با ما

تلفن:

آدرس:

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی بانو کرج

ایمیل:

info@banoocc.com

شماره تماس پنج رقمی ویژه

عظیمیه کرج

ویژگی های قالیشویی درعظیمیه

قالیشویی بانو شعبه عظیمیه دارای دفتر مستقل در محله عظیمیه کرج می باشد. تاسیس دفتر مستقل دارای مزایای بی شماری برای شما مشتریان عزیز ساکن در این محله می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با یک تماس سریع و یا سفارش آنلاین خدمات سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.با تاسیس دفتر عظیمیه سفارشات و خدمات شما مشتریان به دفتر ارجاع داده می شود تا سریعترین پیگیری و سرویس دهی به شما مشتریان عزیز در محله عظیمیه کرج انجام شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تماس فوری با بانو 34118