شستشوی فرش چله ابریشم در کرج

مرداد ۴, ۱۴۰۱ توسط خدمات در:

قالیشویی کرج با توجه به درخواست مشتریان انواع فرش ساده و ابریشم را به صورت تخصصی شسته و خشک می کند. شستشوی فرش ابریشم نسبت به فرش های معمولی حساس تر است، به همین دلیل بهتر است توسط افراد کاربلد و حرفه ای در قالیشویی شسته شود. فیبر موجود در الیاف ابریشم این محصول را از سایر فرش ها متمایز می کند. علاوه بر شستشو، نگهداری فرش های ابریشم نیز متفاوت است. بافت ابریشمی موجب سبکی و منعطف بودن فرش ها می شود. افراد برای انتخاب قالیشویی ابتدا باید مراحل انجام فرایند شستشو، هزینه قالیشویی، روش خشک کردن و نوع مواد شوینده مورد استفاده را جویا شوند. در واقع شما با آگاهی از این پارامترها راحت تر می توانید فرش های ابریشم خود را به قالیشویی بسپارید.

 

خدمات قالیشویی کرج

قالیشویی کرج با بکارگیری از بهترین و بروزترین روش ها فرش چله ابریشم را شستشو داده و فرایند لکه بری فرش را انجام می دهد. قالیشویی پیش از هر کاری ابتدا به بخش های مختلف قالی ها توجه می کند تا در صورت هر گونه آسیب به رفع آن بپردازد. قالیشویی بانو دارای تعداد زیادی پرسنل کاربلد است که با ارائه مشاوره های لازم به مشتریان کمک می کند. توجه داشته باشید که فرش های مختلف با الیاف های گوناگون به روش های مخصوص توسط تجهیزات پیشرفته شستشو می شوند. پیش از انجام فرایند شستشو ابتدا فرش ها به وسیله ماشین آلات مخصوص خاک گیری می شوند.

قالیشویی در زمان های قدیم به روش های سنتی و دستی انجام می شد. برای غبارگیری قالی ها، از ضربه زدن بر سطح این قالی ها استفاده می کردند. این روش چندان کارآمد نبود! چرا که در طول انجام این فرایند، ضربه به همه بخش های فرش به طور یکنواخت منتقل نمی شد و به این ترتیب فرایند قالی شویی با مشکل مواجه می شد. به همین خاطر مراکز تخصصی قالیشویی بنا نهاده شدند و هر یک از آن ها با کیفیت بسیار بالایی این فرایند را انجام می دهند.

نحوه شستشوی فرش چله ابریشم

فرش چله ابریشم از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است، به همین دلیل قالیشویی کرج با آگاهی از این ویژگی ها برای شستشوی فرش ابریشم روش های مناسب به کار می برد. بافت اینگونه فرش ها صاف و یکدست بوده و دارای ظرافت بالا است. برخی افراد معتقدند که باید تا جای امکان به نحوی از فرش ابریشم مراقبت شود که نیازی به شستشوی آن نباشد. هرگونه آلودگی و لکه ایجاد شده باید به وسیله افراد کاربلد بدون هیچ مواد شیمیایی از بین برود. اگر نیاز به استفاده از مواد شوینده بود، مواد شوینده مورد نظر باید عاری از هرگونه مواد قلیایی باشد. الیاف ابریشمی بسیار حساس است و برای استفاده از هرگونه مواد طبیعی یا شیمیایی بهتر است ابتدا روی بخش کوچکی از فرش تست شود. در واقع برای شستشوی فرش چله ابریشم به مهارت و تخصص کافی نیاز است.

شستشوی فرش چله ابریشم - قالیشویی بانو

خدمات

قالیشویی بانو

همکاران ما در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند.

تماس:

۰۲۶۳۴۱۱۸

ایمیل:

info@banoocc.com

آدرس:

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی بانو کرج

شستشوی فرش های ابریشم با قالیشویی بانو

قالیشویی بانو با بیش از ده سال سابقه فعالیت، در زمینه شستشو، ترمیم و رفع سوختگی انواع فرش ابریشم فعالیت دارد. این قالیشویی مجوزهای لازم در حوزه قالیشویی را داشته و بسیار ماهرانه و تخصصی فعالیت خود را ادامه می دهد. این مجموعه با ارائه تضمین کیفیت خیال مشتری را بابت شستشو و هرگونه خدمات راحت می کند.

قالیشویی بانو با استفاده از مواد شوینده مناسب در جهت حفظ رنگ فرش های ابریشم بسیار تلاش می کند. تمام فرش های شسته شده پس از شستشو به وسیله ماشین آلات مخصوص خشک خواهند شد تا رطوبت موجب تغییر رنگ فرش ها نشود. این مجموعه دارای خودروهای مخصوص برای حمل و نقل فرش ها است. برای شستشو و یا لکه برداری فرش های ابریشم کافی است با شماره تلفن مجموعه تماس بگیرید. پشتیبان سایت با صبر و حوصله مشاوره های لازم را به شما ارائه داده و با دریافت آدرس، تیم بانو را به آدرس منزل شما اعزام خواهد کرد. خودروهای حمل و نقل دارای اتاقک هستند تا در صورت بارش فرش ها خیس نشوند. علاوه بر این راهی برای نفوذ گرد و غبار به درون خودروها وجود ندارد. انتقال گرد و غبار به الیاف ابریشمی کار را سخت تر می کند به همین دلیل بهتر است برای شستشوی اینگونه فرش ها بی درنگ با مجموعه فعال بانو تماس بگیرید.

ثبت سفارش به طور اینترنتی

ثبت سفارش شستشو، رفع سوختگی و هر گونه خدمات دیگر از طریق اینترنت و مجازی امکان پذیر است. شما کافی است به طور آنلاین وارد سایت شوید و آدرس محل مورد نظر را در سایت ثبت کنید. با ثبت سفارش آنلاین پشتیبان سایت سفارش را بررسی کرده و افراد تیم بانو را باخبر می کند.

قالیشویی بانو در سریع ترین زمان خود را به محل فرش ها رسانده و آن ها را به صورت لول شده به وسیله خودروهای مخصوص به قالیشویی می رساند. پس از بررسی الیاف کلی فرش ،عملیات خاک گیری شروع می شود. ماشین آلات غبارگیری فرش ها دارای تنظیمات مخصوص است و امکان تنظیم دور دستگاه توسط اپراتور وجود دارد.

جالب است بدانید که پس از شستشو، کر شرعی و آبکشی با فشار آب کافی انجام می شود. این کار مانع از جمع شدن آب در انتهای فرش شده و از زرد شدن بخش های انتهایی فرش جلوگیری می کند. افزایش و کاهش آب درون بافت ها نباید به یکباره انجام شود؛ زیرا ممکن است شکنندگی الیاف های ابریشم را داشته باشیم. فرش شسته شده باید در دمای پایین ۴۰ درجه سانتی گراد قرار گیرد. علاوه بر این تابش مستقیم نور خورشید به بافت فرش ابریشم آسیب می رساند.

نحوه آبگیری فرش

نحوه آبگیری فرش ها بدین صورت است که ابتدا رطوبت موجود در سطح فرش ها کاهش یافته و سپس رطوبت موجود در الیاف را خشک می کنند. تجهیزات و ابزارآلات استاندارد موجود موجب تخصصی بودن فرایند شستشو و آبگیری در قالیشویی می شود. پس از انجام تمام فرایند ها فرش های ابریشمی به دستگاه رول منتقل می شوند تا با ظرافت کامل عمل رول و بسته بندی انجام شود. البته پیش از رول کردن پرسنل کنترل کیفیت به طور کامل فرش ها را بررسی کرده تا در طی عملیات هیچ آسیبی به فرش وارد نشده باشد.

مشاوره و سفارش آنلاین

همکاران مار در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند. کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما باشید.

online order

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تماس فوری با بانو 34118