رفع سوختگی فرش دستبافت در کرج
رفع سوختگی فرش دستبافت در کرج
رفع سوختگی فرش دستبافت در کرج
رفع سوختگی فرش دستبافت در کرج

ترمیم سوختگی فرش دستباف

قالیشویی کرج با عرضه خدمات مختلف در زمینه شستشو، ترمیم و رفع سوختگی انواع فرش فعالیت دارد. از نظر بسیاری از افراد شستشوی فرش کاری بسیار آسان است. در صورتی که شستشوی فرش به ویژه فرش دستبافت، کاری پرزحمت محسوب می شود. قیمت بالای فرش ها موجب شده که مرکز قالیشویی اهمیت بسیار زیادی نزد مردم پیدا کند. در صورت شستشوی به موقع فرش ها دوام فرش افزایش یافته و رنگ آن نیز حفظ می شود. البته توجه داشته باشید که اگر فرش به صورت نادرست شسته شود، ممکن است آسیب های متعددی به آن وارد شود. علاوه بر شستشو، قالیشویی‌ها به رفع سوختگی فرش دستبافت نیز می پردازند. اگر به دنبال قالیشویی مناسب می هستید، قالیشویی بانو که معتبرترین قالیشویی کرج است را به شما پیشنهاد می کنیم.

انواع خدمات قالیشویی بانو

قالیشویی ‌ها وظیفه شستشو فرش با استفاده از بهترین مواد و حفظ رنگ و بافت فرش را برعهده دارند. علاوه بر شستشوی فرش، بسیاری از قالیشویی ‌ها وظیفه ترمیم فرش را نیز برعهده دارند. اگر فرش دستبافت شما دچار سوختگی شد به دنبال قالیشویی معتبر باشید تا رفع سوختگی را به بهترین نحو احسن انجام دهد.

قالیشویی بانو یکی از بهترین انتخاب ها است. رفع سوختگی فرش دستبافت از جمله خدمات تخصصی است که به دقت و ظرافت بسیار زیادی نیاز دارد. سوختگی فرش ممکن است به دلیل ذغال قلیان، سیگار، اتو، فشفشه و… رخ دهد. برخی سوختگی ها عمیق نیستند و می توانید در منزل به ترمیم آن ها بپردازید. در صورتیکه در برخی موارد، سوختگی‌ها بسیار عمیق بوده و به رفوگری نیاز است. توجه داشته باشید که رفوگری فرش سبب افزایش طول عمر فرش می شود.

ترمیم سوختگی فرش دستبافت

فرش دستبافت نسبت به فرش ماشینی حساسیت های بیشتری دارد. گاهی اوقات سوختگی در فرش دستبافت سبب آسیبی غیر قابل بازگشت به فرش می شود. همانطور که پیش‌ از این اشاره کردیم، سوختگی در اثر عوامل متعددی اتفاق می افتد. سوختگی اگر عمیق باشد، می تواند تا حد بسیار زیادی ظاهر فرش را تغییر دهد. بالا بودن قیمت فرش های دستبافت سبب شده است که با وجود آسیب هایی نظیر سوختگی، افراد به فکر ترمیم آن بیفتند. در صورتی که سوختگی ها عمیق نباشند، با استفاده از روش های خانگی می توان به ترمیم آن ها پرداخت. اما اگر سوختگی ها عمیق و بزرگ باشند، فرش ها باید توسط قالیشویی رفو شوند. اگر به دنبال قالیشویی معتبر هستید که در ترمیم سوختگی فرش مهارت داشته باشد، قالیشویی بانو گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

رفع سوختگی فرش دستبافت - قالیشویی بانو
رفع سوختگی فرش ماشینی - قالیشویی بانو

انواع سوختگی در فرش های دستبافت

قالیشویی کرج انواع سوختگی ها را برطرف خواهد کرد. در برخی موارد سوختگی یک سری لکه های بزرگ اما سطحی روی فرش جای می گذارد. در صورت مشاهده چنین سوختگی‌ هایی نگران نباشید؛ زیرا این نوع سوختگی ها سطحی هستند و برای ترمیم آن ها با قیچی می توانید محل سوختگی را برش داده و پرزها را از یکدیگر جدا کنید. در صورت بروز سوختگی های عمیق حتماً باید ترمیم فرش را به قالیشویی های معتبر بسپارید. توجه داشته باشید که هرچه تراکم فرش بیشتر باشد، ترمیم سوختگی بهتر و طبیعی تر انجام می گیرد. قالیشویی ها از افراد متخصص و تجهیزات مخصوصی جهت ترمیم سوختگی فرش استفاده می کنند. دستگاه های مخصوص که در قالیشویی ها تعبیه شده اند سبب می شوند ترمیم سوختگی عمیق در فرش های دستباف با نهایت ظرافت و در سرعت بالا انجام گیرد.

چگونگی رفع سوختگی فرش با سیگار

سیگار از جمله مواردی است که ممکن است موجب سوختگی فرش دستبافت و آسیب به بافت فرش شود. هنگامی که فرش دستباف توسط سیگار دچار آسیب دیدگی شد، با توجه به عمق سوختگی می توان از روش های مختلف برای ترمیم آن استفاده کرد. یکی از این روش ها استفاده از قیچی است. اگر میزان سوختگی زیاد باشد با استفاده از قیچی قسمت مورد نظر را ببرید. این امر موجب می شود تا قسمت سوخته شده فرش، گود نشود. توجه داشته باشید که پس از برش دادن، محل سوختگی باید با جارو به خوبی تمیز شود.

از دیگر روش های رایج می توان به ترمیم سوختگی با سنباده اشاره کرد. در این صورت شما باید محل سوختگی و خرده های سوختگی را سنباده کشیده و با جاروبرقی پاک کنید. برای یکدست شدن بهتر فرش می توانید از آب اکسیژنه و آب معمولی استفاده نمایید.

استفاده از بهترین شوینده های موجود در بازار

پرسنل آموزش دیده و مجرب رفوگر فرش

سرویس دهی در سراسر نقاط کرج

استفاده از مدرن ترین دستگاه های مجهز و روز دنیا در امر شستشو و نظافت فرش

ارائه ضمانت کیفیت خدمات و حمل و نقل در تمامی رده های خدماتی

ارائه خدمات و پشتیبانی در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل رسمی

رعایت نکات و ضوابط شرعی و عرفی در شستشو و خشک کردن فرش ها

تماس با قالیشویی بانو

همکاران ما در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند.

  • آدرسبلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی بانو کرج

چگونگی رفع سوختگی فرش با اتو

از دیگر عوامل رایج که سبب سوختگی فرش می شود می توان به اتو اشاره کرد. اگر سوختگی سطحی باشد می توانیم از روش های خانگی برای برطرف کردن این مشکل استفاده کنیم. به عنوان مثال یکی از بهترین راه‌ حل ها استفاده از چند عدد پیاز است. برای ترمیم فرش به این روش ابتدا چند پیاز را نصف کنید و چند دقیقه روی قسمت سوختگی قرار دهید. پس از گذشت چند دقیقه پیازها را برداشته و محل مورد نظر را به وسیله آب سرد شستشو دهید. البته توجه داشته باشید که اگر از سوختگی سطحی بود می توانید از این روش استفاده کنید. در صورت عمیق بودن سوختگی ها باید از قالیشویی ها کمک بگیرید. قالیشویی بانو از جمله قالیشویی هایی است که این خدمات را به بهترین نحو انجام می دهد.

چگونگی رفع سوختگی فرش دستباف با شمع

از دیگر مواردی که ممکن است موجب ایجاد سوختگی در فرش شود، شمع می باشد. برای ترمیم سوختگی فرش ابتدا لکه شمع ذوب شده را با استفاده از یک دستمال خشک بردارید. این کار را بدون فشار انجام دهید، به طوری که دستمال روی لکه کشیده نشود. پس از برداشتن لکه فرش قسمت سوخته شده را به آرامی تراشیده و یک دستمال تمیز نخی را روی لکه قرار دهید و روی آن به خوبی اتو بکشید. توجه داشته باشید که حرارت اتو باید بسیار ملایم باشد.

رفع سوختگی فرش دستبافت - قالیشویی بانو

مشاوره و سفارش آنلاین

همکاران مار در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند. کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما باشید.

بهترین قالیشویی کرج

توجه داشته باشید قالیشویی بانو تمام خدمات قالیشویی را به بهترین شکل انجام می دهد. این مجموعه با پرسنل کاربلد و ماشین آلات اتوماتیک در تمام زمینه ها متخصص و حرفه ای است. هر یک از خدمات قالیشویی توسط فرد متخصص با دقت فراوان انجام می شود. بنابراین برای شستشوی دقیق فرش ها و ترمیم فرش های دستبافت خود بی درنگ با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید. تیم مجرب قالیشویی بانو در اسرع وقت برای انجام وظیفه در آدرس مورد نظر مشتری آماده خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *