ترمیم پارگی و بید خوردگی فرش در کرج

شهریور ۳, ۱۴۰۱ توسط خدمات در:

شستشو، ترمیم پارگی و بید خوردگی فرش از جمله مهم ترین خدمات قالیشویی کرج است. این قالیشویی با داشتن پرسنل حرفه ای توانسته است در زمینه ترمیم بید خوردگی و رفع سوختگی فرش دستبافت، نقش موثری داشته باشد. شما برای شستشوی فرش، ترمیم پارگی و رفع بید خوردگی می توانید با تیم حرفه ای قالیشویی بانو تماس بگیرید. در واقع اولین مرحله، ثبت سفارش است. شما می توانید به صورت آنلاین در سایت قالیشویی سفارش مد نظر خود را ثبت کنید.

پشتیبانان قالیشویی کرج در اسرع وقت سفارش مشتری را بررسی کرده و هماهنگی های لازم را انجام می دهد. کارشناسان پس از مشاهده فرش ابتدا مشکل آن را بررسی کرده و اقدامات لازم را انجام می دهند. هزینه هر یک از خدمات قالیشویی به میزان پارگی و یا مشکل بستگی دارد. در واقع زمان مورد نیاز برای رفع مشکل روی هزینه قالیشویی موثر است. کارشناس قالیشویی پس از بررسی های مورد نیاز قیمت و زمان برطرف کردن سوختگی و یا پارگی را به مشتری اعلام خواهد کرد. علاوه بر این در صورت داشتن هرگونه سوال کافی است با کارشناس مربوطه در مجموعه صحبت کنید.

خدمات متنوع قالیشویی کرج

قالیشویی کرج به صورت تخصصی در زمینه شستشوی فرش های مختلف، موکت ها، مبلمان و … مهارت دارد. بنابراین بدون هیچ آسیبی فرش دستبافت یا سایر وسایل منزل را با بهترین روش ها شسته و خشک خواهد کرد. فرش ها از اصلی ترین نیازهای هر خانه محسوب می شوند و حساسیت بالایی در شست و شوی آن ها وجود دارد. از این رو افراد تیم قالیشویی به بسیاری نکات در این زمینه توجه می کنند. در هر یک از مراحل فرش شویی در نظر گرفتن نوع فرش از اهمیت بالایی برخوردار است. دستبافت یا ماشینی بودن این فرش ها نیز یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه شود. سن فرش و میزان کثیفی های موجود در هر یک از این محصولات در روند فرش شویی تاثیر گذار است. برای انجام اصولی این فرایند، در نظر گرفتن مواد شوینده با توجه به نوع فرش از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات قالیشویی کرج تنها شامل شست و شو و تمیز کردن فرش، موکت، مبلمان و تخت نمی شود. بلکه این خدمات در زمینه تعمیر، ترمیم، رفع سوختگی، رفع بید زدگی و نگهداری بهتر از فرش شما نیز مورد استفاده قرار می گیرند. هر فرش در طول مدت استفاده، به مشکلات متعددی دچار می شود و به همین خاطر نیز کیفیت آن تحت تاثیر قرار می گیرد. پس از فرایند قالیشویی نوبت به رفو گری آن می رسد. رفو گری به معنای تعمیر فرش سوخته شده، پاره شده پوسیده شده و… است. در این فرایند فرش مورد نظر ترمیم شده و ایرادات اصلی آن به کلی برطرف می شوند. با استفاده از این فرایند یک فرش نو و سالم تحویل خواهید گرفت. در واقع قالیشویی با بهره گیری از ابزارات و تجهیزات مخصوص مشکل فرش شما را برطرف خواهد کرد.

خدمات رفوگری فرش

در خدمات رفو گری، مراحل متعددی طی می شوند که در زیر مشاهده می کنید:

  1. شیرازه دوزی؛ یک فرایند مهم و اساسی در خدمات رفوگری محسوب می شود. در این فرایند از یک نخ هم رنگ فرش و قالی شما استفاده می کنند.
  2. پل سازی؛ این فرایند نیز در مراحل مهم رفوگری انجام می گیرد و در این زمینه رفوگر تمامی چله های موجود را ترمیم می کند.
  3. سوراخ شدگی فرش: این مسئله نیز مشکل بسیاری از خانم های خانه دار است؛ فرش سوراخ شده ظاهر و نمای نازیبایی دارد و این مسئله تاثیر جالبی در محیط منزل نخواهد داشت. اما با استفاده از خدمات رفوگری این مشکل قابل حل خواهد بود.

خدمات

قالیشویی بانو

همکاران ما در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند.

تماس:

۰۲۶۳۴۱۱۸

ایمیل:

info@banoocc.com

آدرس:

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی بانو کرج

ترمیم بید خوردگی با قالیشویی بانو

قالیشویی کرج دارای پرسنل کاربلد و حرفه ای در زمینه ترمیم بید زدگی فرش دستبافت است. معمولاً فرش های دستبافت به مرور زمان دچار بید خوردگی یا بید زدگی می شوند. بید همان حشرات زرد رنگ ریز جثه است که به تار و پود فرش دستبافت ورود می کنند. در واقع این حشرات درون الیاف طبیعی فرش تخم ریزی انجام می دهند. این گونه حشرات به آفات فرش دستباف شناخته می شوند. جالب است بدانید که بیدها از الیاف پشمی درون فرش ها تغذیه می کنند. تراکم فرش های دستبافت کم است به همین دلیل تاریکی و رطوبت شرایط لازم برای زندگی بیدها را فراهم می کند.

در صورت متوجه شدن بید زدگی سریعاً با قالیشویی بانو تماس بگیرید؛ زیرا هر چقدر مقدار بید زدگی فرش ها بیشتر شود، مسلماً ترمیم بافت های فرش سخت تر خواهد شد. بنابراین بید زدگی فرش ها باید سریع تشخیص داده شود. قالیشویی بانو با چندین سال سابقه و تجربه بسیار در زمینه قالیشویی، ترمیم و رفوگری بسیار تبحر دارد. بنابراین در کمترین زمان می تواند فرش دستبافت گران قیمت شما را ترمیم کند. هزینه قالیشویی و یا ترمیم بستگی به متراژ فرش و میزان بید زدگی دارد. برای مطلع شدن از قیمت دقیق قالیشویی می توانید با شماره تلفن موجود در سایت تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز را از کارشناسان تیم سوال کنید.

برطرف کردن بید زدگی فرش های دستبافت

بید زدگی فرش ها می تواند در نقاط مختلف فرش اعم از سطح، زیر و یا هر دو ایجاد شود. افراد تیم قالیشویی کرج با در نظر گرفتن نوع فرش و میزان ارزشمند بودن آن بهترین روش رفع بید زدگی را به کار می برند. تمام فرش های دستبافت ارزشمند و گران قیمت هستند اما در هر صورت بین فرش های دستبافت نیز طبقه بندی وجود دارد. چنانچه به خدمات قالیشویی نیاز پیدا کردید می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید. با ثبت سفارش مشتری، پشتیبانان سریعاً آدرس محل مورد نظر را به مسئولان اطلاع داده و مسئولان نیز افراد خود را به محل مورد نظر اعزام می کنند.

پیگیری سریع و پشتیبانی قوی قالیشویی کرج از مزیت های این مرکز محسوب می شود. علاوه بر این کیفیت خدمات این قالیشویی نیز بسیار مورد رضایت مشتریان واقع شده است. در واقع هدف اصلی این مجموعه جلب رضایت مشتریان در تمامی زمینه ها است. قالیشویی بانو با تضمین کیفیت خدمات خیال مشتریان را راحت کرده است.

مشاوره و سفارش آنلاین

همکاران مار در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند. کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما باشید.

online order

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تماس فوری با بانو 34118