شستشوی فرش دستبافت تبریز
شستشوی فرش دستبافت تبریز
شستشوی فرش دستبافت تبریز
شستشوی فرش دستبافت تبریز

شستشوی فرش دستبافت تبریز

قالیشویی کرج از بهترین و تخصصی ترین نیروهای فرش شویی، موکت شویی و … در این مرکز استفاده می کند. پروسه قالیشویی این روزها با گذشته تفاوت های اساسی دارد. برای انجام این فرایند، دستگاه های صنعتی و ماشین آلات مدرنی به کار می روند که کیفیت شست و شوی فرش ها را افزایش می دهند. این خدمات برای شست و شوی انواع فرش های ماشینی و دستباف مورد استفاده قرار می گیرند. در فرایند فرش شویی به نکات و پارامترهای متعددی توجه می شود تا این روند با بهترین کیفیت انجام گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات و قوانین شست و شوی فرش ها را به خوبی بیاموزید.

خدمات مرکز قالیشویی کرج

قالیشویی کرج بهترین روش ها را برای شست و شوی انواع فرش به کار می برد. اما به جز شست و شو و نظافت، فعالیت های دیگری نیز در این مرکز انجام می شود که به شرح زیر می باشند:

  1. شست و شوی انواع فرش های ابریشمی، تابلو فرش ها و کلیه لوازم تزیینی
  2. شست و شوی فرش های نفیس و دستباف
  3. شست و شوی رو فرشی و انواع موکت
  4. رفوگری فرش و نوسازی آن ها در مدل های دستباف و ماشینی

هر یک از این خدمات به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن جدیدترین روش های روز دنیا انجام خواهند شد. در ادامه به امکانات و تجهیزات این قالیشویی حرفه ای می پردازیم.

اصول قالیشویی کرج

قالیشویی کرج مراحل متعددی را برای شست و شوی بهتر فرش ها به کار می برد. از میان آن ها می توان به مرحله مهم غبار گیری اشاره کرد؛ در این فرایند از جاروهای برقی استفاده می کنند و در برخی موارد نیز فرش مورد نظر را تکان می دهند. به این ترتیب ذرات ریز گرد و غبار و آلودگی های ناشی از آن از تار و پود و الیاف فرش خارج می شوند. این مرحله یکی از مهمترین مراحل شست و شوی قالی است؛ چرا که در صورت باقی ماندن این ذرات، کیفیت فرش به طرز قابل توجهی تحت تاثیر قرار می گیرد و ظاهر آن نا زیبا و کدر خواهد شد.

در مرحله بعدی نوبت به شست و شوی فرش ها می رسد. برای شستن فرش ها در منزل باید به دنبال یک محل مناسب برای شستن فرش ها باشید. اغلب افراد فرش ها را بر روی سطوح سیمانی و موزاییکی پهن کرده و اقدام به شست و شوی آن ها می کنند. تنظیم درجه حرارت آب نیز برای شست و شوی فرش ها یک مسئله بسیار مهم تلقی می شود. حرارت مورد استفاده برای شستن فرش ها باید به الیاف آن آسیب بزند. به علاوه آب خیلی داغ لطافت فرش های دستباف را نیز از بین می برد.

در مرحله بعدی نوبت به انتخاب مواد شوینده می رسد. توجه داشته باشید که هر ماده شوینده ای برای نظافت الیاف ظریف و حساس فرش مناسب نیست. در این خصوص هرگز از شوینده های قلیایی استفاده نکنید. شوینده های خنثی در این زمینه بهترین انتخاب هستند و ذرات آلودگی را به خوبی از سطح فرش ها پاکسازی خواهند کرد.

خصوصیات طرح و نقش های فرش تبریز
شستشوی فرش دستبافت تبریز - قالیشویی بانو

مرحله شست و شوی فرش

برای شستن انواع فرش باید حتماً از برس های مخصوص استفاده شود که مرکز قالیشویی کرج این ابزار را در میان با کیفیت ترین مدل ها انتخاب می کند. برس ها در خلاف جهت راه فرش حرکت نمی کنند. با استفاده از این برس مواد شوینده بر سطح فرش کشیده می شود و به این ترتیب تمام سطح آن تمیز و پاکیزه خواهد شد. در این مراکز گاها از روش های ماشینی برای شست و شوی فرش ها استفاده می شود. در این روش های مدرن، از ماشین های شست و شوی فرش برای انجام کلیه مراحل استفاده می کنند.

پس از فرایند شست و شو نیز باید الیاف قالی به خوبی خشک شوند. مرکز قالیشویی کرج برای این منظور نیز از انواع روش های صنعتی و ماشین آلات مخصوص استفاده می کند. در برخی موارد نیز قالی ها به شیوه سنتی در مقابل آفتاب پهن می شوند تا به خوبی خشک شوند. در نظر داشته باشید که فرش ها پس از شست و شو کمی رنگ پس می دهند. برای جلوگیری از این مسئله پس از خشک شدن فرش نباید بلافاصله آن را لول کرد.

استفاده از بهترین شوینده های موجود در بازار

پرسنل آموزش دیده و مجرب رفوگر فرش

سرویس دهی در سراسر نقاط کرج

استفاده از مدرن ترین دستگاه های مجهز و روز دنیا در امر شستشو و نظافت فرش

ارائه ضمانت کیفیت خدمات و حمل و نقل در تمامی رده های خدماتی

ارائه خدمات و پشتیبانی در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل رسمی

رعایت نکات و ضوابط شرعی و عرفی در شستشو و خشک کردن فرش ها

تماس با قالیشویی بانو

همکاران ما در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند.

  • آدرسبلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی بانو کرج

تجهیزات مورد نیاز در قالیشویی بانو

در مراکز مدرن قالیشویی انواع وسایل و تجهیزات برای شست و شوی تخصصی فرش های دستباف و ماشینی به کار می روند. هر یک از این تجهیزات وظیفه ای را در این مراکز ایفا می کنند. این مراحل شامل سه بخش شست و شو، خشک کردن و آویز کردن می شوند. بر این اساس برخی از دستگاه های مورد نیاز در این مراکز به شرح زیر می باشند:

  1. دستگاه های شست و شوی فرش تمام اتوماتیک؛ این دستگاه ها کلیه فرایند شست و شو را بدون نیاز به نیروی انسانی انجام خواهند داد.
  2. دستگاه های خشک کن اتوماتیک؛ با استفاده از این دستگاه ها فرایند خشک شدن فرش ها به خوبی انجام می گیرد.
  3. دستگاه های پرز گیر اتوماتیک؛ این دستگاه ها ظاهر فرش شما را بسیار زیبا و مطلوب می کنند.
  4. دستگاه های ریلی اتوماتیک که برای جا به جایی ساده تر فرش ها مورد استفاده قرار می گیرند.
  5. دستگاه های تصفیه و بازیافت آب که در برخی از مراکز فرش شویی به کار می روند و از آن ها به منظور کاهش مصرف آب استفاده می کنند.

قالیشویی بانو برخی از این دستگاه ها را در این مرکز مورد استفاده قرار می دهد و فرایند شست و شو را با مدرن ترین روش ها به انجام می رساند. هدف این قالیشویی انجام خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان است.

مشاوره و سفارش آنلاین

همکاران مار در قالیشویی بانو همه روزه آماده هستند تا خدمات مورد نظر شمارا به نحو احسن ، با کیفیتی که شما مشتریان عزیز لیاقتش را دارید عرضه نمایند. کافیست یک بار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما باشید.

جمع بندی

اهمیت به نظافت فرش ها در راستای حفظ سلامت محیط و کیفیت فرش های نفیس دستباف و یا فرش های ماشینی مورد توجه بسیاری از خانم های خانه دار قرار دارد. برخی از خانم ها، از روش های خانگی و سنتی برای شست و شوی فرش های خود استفاده می کنند که بسیار سخت و زمان بر است. اما مراکز تخصصی قالیشویی این فرایند را برای شما تسهیل می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *