معرفی تمامی خدمات قالیشویی همراه با توضیح آن‌ها - قالیشویی بانو

معرفی تمامی خدمات قالیشویی همراه با توضیح آن‌ها


قالیشویی و کاربرد آن برای تمامی مردم آشناست. بعید است بتوانید کسی را پیدا کنید که به‌طورکلی کار قالیشویی را نداند. البته قالیشویی‌های متنوع با خدمات متفاوت وجود دارند. با این که قالیشویی‌های مکانیزه بهترین گزینه برای شستشوی فرش‌های شما هستند؛ اما هنوز هم قالیشویی‌هایی که به روش سنتی فرش‌ها را می‌شویند وجود دارند.

برخی از فرش‌ها مثل فرش‌های دستبافت یا فرش‌های ابریشمی به مراقبت خاص‌تری به نسبت فرش‌های عادی نیاز دارند. برای شستن این فرش‌ها حتماً باید به قالیشویی مراجعه کنید. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی تمامی خدمات قالیشویی بپردازیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شستشوی حرفه‌ای توسط قالیشویی

مهم‌ترین خدمتی که یک قالیشویی ارائه می‌دهد، شستشوی حرفه‌ای فرش‌های شماست. این کار شامل مراحل مختلف از تمیز کردن قالی گرفته تا خشک کردن آن، بدون تغییر رنگ و بافت فرش است. اعلا شویی و نانو شویی نیز از دیگر خدمات قالیشویی است که برای فرش‌های باارزش به کار می‌رود. در معرفی تمامی خدمات قالیشویی باید به این اشاره کنیم که شستشوی هر فرشی متناسب با جنس آن و میزان و نوع آلودگی باید با شوینده‌های خاص انجام شود. قالیشویی باید دستگاه و تجهیزات کامل برای خشک کردن، غبارگیری و شستشوی فرش‌های مختلف را داشته باشد.

قالیشویی خوب برای فرش ماشینی چه ویژگی‌هایی دارد؟ - قالیشویی بانو

همان‌طور که گفته شد رایج‌ترین راه برای شست‌وشوی فرش ماشینی سپردن این کار به قالیشویی‌های معتبر است. این مسئله مهم است که شما سابقه قالیشویی را چک کنید و…

تعمیر و رفوگری فرش

در ادامه معرفی تمامی خدمات قالیشویی، باید به تعمیر فرش اشاره کنیم. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که تنها می‌توانند شستن قالی‌های خود را به قالیشویی بسپارند. این تصور در حالی است که قالیشویی‌های حرفه‌ای و تخصصی توان تعمیر و رفوگری انواع فرش را نیز دارند. چه فرش شما دستبافت باشد چه ابریشمی و چه ماشینی، قالیشویی می‌تواند مشکل و ایراد آن را برطرف کند. سوراخ شدن فرش، پارگی، سوختگی و… به‌راحتی توسط متخصصان فرش در قالیشویی‌ها برطرف می‌شود. گاهی اوقات ریشه‌ی فرش‌ها نیز دچار پوسیدگی و مشکل می‌شوند. این قسمت از فرش نیز در قالیشویی‌ها قابل‌ترمیم است.

خشک‌شویی؛ از خدمات قالیشویی‌ها

برای معرفی تمامی خدمات قالیشویی، باید به خشک‌شویی مبلمان و پرده‌ها و موکت‌ها اشاره کنیم. در این نحوه از شستشو، وسایل لکه‌گیری می‌شوند. این کار با دستگاه‌های مدرنی مثل بخارشوی و شوینده‌های نانو انجام می‌شود. برخی از قالیشویی‌ها این خدمات را در محل انجام می‌دهند و نیازی به انتقال وسایل به قالیشویی نیست.

معرفی تمامی خدمات قالیشویی همراه با توضیح آن‌ها - قالیشویی بانو

جمع‌بندی انواع خدمات قالیشویی

در این مقاله سعی کردیم به معرفی تمانی خدمات قالیشویی بپردازیم تا این تصور که تنها کار قالیشویی، شستن فرش است را در شما از بین ببریم. این خدمات از قبیل اعلا شویی، رفوگری و تعمیر فرش، خشک شویی و خدمات در محل هستند. اگر به یک قالیشویی مدرن با تمام امکانات و خدمات نیاز دارید، قالیشویی بانو در خدمت شماست. قالیشویی بانو با ارائه خدمات بسیاری از جمله نظافت منزل، شستشوی فرش ماشینی و دستبافت، خشک‌شویی مبلمان و شستشوی خوشخواب در محل و… از بهترین قالیشویی‌هایی است که می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

به هیجا اعتماد نداری؟ بانو اعتمادتو جلب میکنه!!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *