شستشوی مبل با مواد معمولی و نانو - قالیشویی بانو

شستشوی مبل با مواد معمولی و نانو


هر یک از ما حداقل یک بار با این موقعیت غم­انگیز مواجه شده­ایم که یک لکه روی مبل رخ داده است. شخصی به طور تصادفی چای یا سس را روی آن ریخته یا حیوان خانگی شما با پنجه­های کثیف روی آن پرید. در آن لحظه ممکن است هزار فکر در سرتان به طور آشفته حرکت کند، به خصوص اگر مبل رنگ روشنی داشته باشد.

با این حال، شما زمانی برای غصه خوردن نیست.

 اگر می خواهید مبل خود را نجات دهید، زمانی برای از دست دادن ندارید. در اینجا تفاوت شستشوی مبل با مواد معمولی و مواد نانو را بررسی می­کنیم. همچنین توصیه­های رایج مربوط به شستشوی مبل را جمع آوری کرده ایم و می خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

چند نکته در مورد نحوه ذخیره و تمیز کردن یک کاناپه

هر چه سریع­تر مبل خود را نظافت کنید. به محض اینکه لکه ای روی داد، باید بلافاصله شستشوی مبل را شروع کنید. هر دقیقه در این مورد ضروری است. هر چه بیشتر صبر کنید، پاک کردن لکه سخت­تر خواهد بود.

قبل از شروع به شستشوی مبل، باید با توجه به جنس و ویژپی­های مبل خود مواد شوینده مناسب انتخاب کنید.

با استفاده از مواد شوینده اشتباه، می توانید به طور تصادفی وضعیت را تشدید کنید و به جنس مبلمان خود آسیب دائمی بزنید.

آیا شستشوی مبلمان به مبل آسیب میرساند؟

مبلمان یکی از مهم­ترین وسایل خانه شما است. و تمیزی آن باعث ایجاد روحیه در شما خواهد شد. پس از یک روز سخت در محل کار، اولین کاری که دوست دارید انجام دهید این است که….

تفاوت شستشوی مبل با مواد معمولی و مواد نانو

 مواد نانو بهترین محافظ شوینده برای مبلمان است و باعث می شود تا مسئله سختی شستشوی مبلمان برای همیشه از بین برود. مواد نانو به دلیل ویژگی­های ساختاری که دارند گزینه کاربردی برای از بین بردن باکتری­ها و قارچ­های داخل بافت مبلمان هستند. این مواد با قدرت تمیز کنندگی بالا در ماندگی و طول عمر فرش موثر هستند. نانو قابلیت ایجاد لایه ضد بو نیز دارد و از همه مهم­تر از نظر زیست محیطی بسیار مفید است. این در حالی است که کیفیت مواد شوینده معمولی قابل مقایسه مواد نانو نیست. در نتیجه مواد شوینده معمولی کم کم جای خود را به مواد نانو می­دهند.

 مواد شوینده خانگی مبلمان

اگر تمیزکننده خاصی ندارید، چگونه یک کاناپه را تمیز کنید؟ شاید تعجب کنید، اما چنین پاک کننده­ای در هر آشپزخانه ای وجود دارد و آن جوش شیرین است. مقدار مساوی از نوشابه و آب را مخلوط کرده و روی لکه ها را با کف دریافتی بپوشانید و بگذارید نیم ساعت بماند. پس از این جارو برقی منطقه جوش شیرین ذرات لکه را جذب کرده و سطح را تمیز می کند.

شستشوی مبل با مواد معمولی و نانو - قالیشویی بانو

قبل از پوشاندن کامل مواد شوینده را روی یک ناحیه کوچک تست کنید. حتی اگر از یک عامل توصیه شده برای شستشوی مبل استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که نتیجه مورد انتظار شما را به ارمغان می آورد.

قالیشویی بانو یکی از مجهزترین قالیشویی ها به مواد نانو است که بهترین خدمات را برای مبلمان و فرش­های دستبافت و ماشینی شما فراهم کرده است.

بانو مبلمانو با کیفیت ترین مواد نانو میشوره!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *