آیا شستشوی مبلمان به مبل آسیب میرساند؟

آیا شستشوی مبلمان به مبل آسیب میرساند؟


مبلمان یکی از مهم­ترین وسایل خانه شما است. و تمیزی آن باعث ایجاد روحیه در شما خواهد شد. پس از یک روز سخت در محل کار، اولین کاری که دوست دارید انجام دهید این است که روی مبل خود در بنشیند و استراحت کنید. شما در آن مبلمان احساس راحتی و آرامش می­کنید.

اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مبل شما در معرض چه میزان آلودگی قرار دارد؟ باکتری­ها و ذرات گرد و غبار همگی مبل شما را آلودهمی کنند.  همچنین افتادن بی احتیاطی یک لیوان قهوه تا پنجه­های کثیف حیوان خانگی، خاک و ریختن خوراکی و سایر موارد روی مبل بخشی از زندگی روزمره است.

برای اینکه مبلمان مورد علاقه خود را تمیز نگه دارید، شستشوی آن نیز باید به بخشی منظم از زندگی تبدیل شود. کارشناسان توصیه می­کنند که هر ۶ ماه یک بار مبل خود را تمیز کنید تا نه تنها آلودگی آن را حفظ کنید بلکه عمر آن را نیز افزایش دهید.

آقای مبل تهران

تصور فضای اداری یا خانه بدون استفاده از مبلمان سخت است و بدون تردید وجود مبلمان شیک و مرتب در حسی که آن فضا به طرف مقابل می‌دهد تاثیر می‌گذارد……

برخی از مبل­های قابل شستشو هستند، بنابراین می توانید کوسن­ها را بردارید و در ماشین لباسشویی خانگی خود بشویید. مبلمان­های دیگر را می­توان با استفاده از محلول­های توصیه شده توسط سازنده مبلمان تمیز کرد.  

تمیز کردن آن­ها، از جمله شستن پارچه، کاری است که می تواند با توجه به جنس آن مشکل ایجاد کند. در یک دنیای ایده­آل، شما باید مبلمان را هفته­ای یک بار جاروبرقی بکشید و یک بار در ماه یک تمیز کردن کامل انجام دهید.

اما عدم آسیب به مبلمان هنگام شستشو یکی از دغدغه­های همیشگی مشتریان و صاحبان مبلمان است. زیرا اگر بخواهند این کار را در خانه و به صورت شخصی انجام دهند، ممکن است به دلیل آگاه نبودن از جنس، بافت و نحوه شستشو، مبلمان خود را در معرض آسیب و تخریب قرار دهند.

 در نتیجه نکته مهم این است که مبل­ها بهتر است فقط به صورت حرفه­ای تمیز شوند. پس تماس با مراکز خدماتی جهت شستشوی مبلمان در محل با استفاده از دستگاه­های مخصوص خیال شما را از سلامت مبلمان­تان راحت می­کند.

آیا شستشوی مبلمان به مبل آسیب میرساند؟

مراحل شستشوی حرفه­ای مبلمان

تیم حرفه­ای قالیشویی­ها به دقت مبل شما را بررسی می­کند تا ساختار، الیاف مورد استفاده، مواد پشتی و پرکننده­ها را درک کند. این کار در تصمیم گیری در مورد روش تمیز کردن و همچنین محصولات مورد استفاده کمک می­کند.

هنگامی که مبل به دقت بررسی شد، سپس با جاروبرقی صنعتی تمیز می­شود تا گرد و غبار، ماسه و خاک پاک شود. از ابزارهای استفاده می­شود که هر گونه گرد و غبار و خاک را از سطح مبل از بین می برد. همچنین موهای حیوانات خانگی و هر ماده جامد کوچک دیگری که به پارچه چسبیده است را از بین می برد.

پس از آن نوبت به لکه­ها می­رسد. لکه­ها در صورت وجود با استفاده از مواد شیمیایی مناسب پاک می­شوند.

پس از تمیز کردن لکه­ها، یک ماده پاک­کننده مناسب روی مبل اعمال می­شود. سپس با دقت روی مبل کار می شود و چربی یا روغن چسبیده به آن را پاک کند.

 

قالیشویی بانو از طریق نیروهای حرفه­ای خود خدمات شستشوی مبلمان را ارائه می­دهد. این تیم تمام لکه‌های مبل شما بدون هیچ­گونه آسیبی تمیز، ضدعفونی و پاک می‌کنید. اگر فکر می­کنید مبل شما کثیف است و نیاز به تمیز کردن کامل دارد، بیشتر  از این منتظر نمانید. فورا تماس بگیرید و بهترین خدمات را از بهترین شرکت نظافت مبل دریافت کنید.

مبلت موقع شستشو خراب شده؟ ترمیمو بسپار به بانو !

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *