شستشوی موکت های اداری

شستشوی موکت های اداری


شستشوی موکت­های اداری در محل خیلی سخت­تر از تمیز کردن فرش یا موکت در خانه شما نیست. در محیط اداری و کاری بین صدها تا هزاران پا می‌تواند هر روز روی این موکت­ها راه بروند. و یک فرش یا موکت کثیف می‌تواند روی نتیجه کسب‌وکار شما تأثیر منفی بگذارد. به همین دلیل برای صاحبان مشاغل مهم است که بهترین راه‌ها را برای نگهداری و تمیز کردن موکت­­ها را بدانند.

چطور موکت­های اداره را تمیز نگاه داریم:

اکثر ادارات ترافیک زیادی را تجربه می­کنند و بنابراین روزانه در معرض آلودگی و کثیفی یبیشتری قرار دارند.

جارو کشیدن منظم موکت مهم­ترین عاملی است که به افزایش عمر آن و بهبود حفظ ظاهر کمک می­کند. و از فرسودگی سریع آن به دلیل تجمع کثیفی نیز جلوگیری می­کنید.

البته جاروبرقی منظم حدود ۸۰٪ زباله­ها و کثیفی­ها را از موکت شما پاک می­کند. اینجاست که تمیز کردن عمیق لازم می­شود. خوب، در حالی که موکت خانه شما باید سالی یک یا دو بار تمیز شود، موکت­های اداری سه یا چهار بار در سال نیاز به تمیز کردن عمیق دارند. با این حال، اگر با محیط کار شلوغ روبرو هستید، آن­ها را  می­توان یک بار در ماه تمیز کرد.  

در حالی که جارو کردن منظم و جاروبرقی می­تواند کمک­کننده باشد، اما انجام خدمات حرفه­ای قالیشویی اداری به طور منظم ضروری است.

مزایای مشارکت در خدمات قالیشویی اداری اغلب با فرض اینکه جارو کردن منظم کافی است و برخی دیگر که خودشان این کار را انجام می­دهند دست کم گرفته می­شود. در حالی که دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما نباید را خودتان این کار انجام دهید.

شستن روفرشی

فرش یکی از اجزای دکوراسیون منازل است که به دلیل ارزش و قیمتی که دارد باید به خوبی از آن نگهداری شود. یکی از این راه‌ها این است که روی فرش را با روفرشی بپوشانیم تا به جای کثیف شدن….

مزایای شستشوی موکت اداری در محل

دانش و تجربه: مهارت ها و تخصص از مواردی هستند که متخصصان بیش از شما دارند. تجربه آن­ها برای انجام شستشوی موکت تضمین می­کند که آن­ها سریعتر و موثرتر با شرایط موجود کار را به سر انجام برسانند.

 تجهیزات پیشرفته: ممکن است بدانید که چگونه یک موکت را تمیز کنید. اما، اگر محصولات و تجهیزات لازم را نداشته باشید که به اندازه کافی عمیق شوند تا هم آلودگی و هم بو را از بین ببرند، همیشه کافی نیست، در نتیجه تجهیزات قالیشویی های اداری این خدمات را به راحتی ارائه می­دهد.

 صرفه­جویی در زمان و هزینه: تمیز کردن موکت­ها توسط خودتان نیازمند زمان است و می‌تواند چندین ساعت طول بکشد تا آن را به پایان برسانید، آن هم بدون تضمین موفقیت! از طرفی معمولا به دلیل جسبیده بودن موکت به کف زمین جابه­جایی آن دشوار خواهد بود.

پس با یک قالیشویی حرفه­ای در محل، شما با هزینه که می­کنید، افراد حرفه­ای کار را به درستی برای شما انجام می­دهد و با راه حل­های تمیز کننده مناسب، خطر آسیب رساندن به موکت را کاهش و طول عمر آن را افزایش ­می­دهد.

شستشوی موکت های اداری

زمان خشک شدن سر­یعتر: تمیز کردن فرش های اداری به تنهایی می تواند آن­ها را برای روزها مرطوب نگه دارد و باعث ایجاد بوی کپک شود. اما در یک نظافت حرفه­ای، زمان خشک شدن سریعتر است و شما را از این مشکل احتمالی نجات می­دهد.

قالیشویی بانو، یک قالیشویی تایید شده برای استخدام جهت شستشوی موکت­های اداری در محل است. اجازه دهید تیم قالیشویی بانو با راه حل­ها و خدمات مناسب از کسب و کار شما حمایت کند، همین امروز برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

میخوایی موکت محل کارتو بشوری؟ یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *