چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟

چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟


همیشه نزدیک عید بازار کلاه‌برداری‌ها داغ می‌شود. یکی از حوزه‌هایی که حتماً باید نسبت به آن حساس باشیم صنف قالی‌شویی است. این‌طور به‌نظر می‌رسد که برخی از افراد سود‌جو به این نتیجه رسیده‌اند که در روز‌های آخر سال با یک وانت و دو خط تلفن می‌توانند پول خوبی را به جیب بزنند. به‌همین سبب در این مقاله به‌طور اکید به شما هموطنان عزیز هشدار می‌دهیم که مراقب قالی‌شویان غیر‌مجاز باشید!

برای نیفتادن در دام قالی‌شویان غیر‌مجاز چه کنیم؟

اگر تصمیم گرفته‌اید که قالی یا فرش خود را به یک قالیشویی بسپارید پیشنهاد می‌کنیم که در قدم اول با مراجعه به سایت «اتحادیه‌ی قالی‌شویان» از مجاز بودن فعالیت واحد صنفی مد نظر‌تان مطمئن شوید. هم‌وطنان مقیم در تهران می‌توانند به سایت اتحادیه‌ی صنف قالیشویان تهران به نشانی www.eght1351.com مراجعه کنند.

در سایت مذکور لیست قالی‌شویان مجاز و غیر‌مجاز در شهر تهران ذکر شده است. در واقع اگر قالی، فرش، مبل، موکت و خوش‌خواب خود را به یک قالی‌شویی غیر مجاز بسپارید، اتحادیه‌ی صنف قالی‌شویان هیچ‌گونه تعهدی را در قبال فاکتور‌های صادر شده و خدمات ارائه یافته توسط مجموعه به‌گردن نخواهد گرفت.

هیچ یک از نرم افزار‌های سفارش قالیشویی مجاز نیستند!

مطابق آخرین اطلاعیه‌ی اتحادیه‌ی قالی‌شویان تهران، هیچ کدام از نرم‌افزار‌های سفارش قالیشویی مجاز به فعالیت نیستند. پس قبل از اقدام، حتماً با مراجعه به سایت اتحادیه‌ از قالیشویی مد‌نظرتان استعلام بگیرید و سپس با خیال راحت قالی، فرش و … را به آن‌ها بسپارید.

هنگامی که در درز های مبلمان شما خرده غذا و آلودگی جمع می شود، باید ابتدا با جارو برقی آن ها را خوب تمیز کنید. گاهی اوقات مشاهده می شود که بعد از اتمام مهمانی، لکه های چربی یا چای روی مبل مشاهده….

شکایت‌های شما فقط در مورد قالی‌شویان مجاز پیگیری خواهد شد!

یکی از موارد دیگری که اتحادیه‌ی قالی‌شویان مطرح می‌کند این است که فقط در‌صورتی می‌توانید از واحد‌های قالی‌شویی شکایت کنید که آن واحد از نظر صنف قالی‌شویان مجاز شناخته شده باشد. اگر قالی‌شویی مجازی را انتخاب کرده باشید، به شکایت شما رسیدگی خواهد شد در غیر این‌صورت هیچ شکایتی پذیرفته نیست.

چرا تاکید می‌کنیم که حتماً قالی‌شویی مجاز را انتخاب کنید؟

این روز‌ها حتی ارزان‌ترین فرش هم با‌ارزش است و قالی‌شویان مجاز برای فعالیت خود چارچوبی دارند. علاوه بر این موضوع، اتحادیه نیز بر کار قالی‌شویان مجاز به‌صورت مستقیم نظارت دارد و در نتیجه اگر در روند خدمات مشکلی به وجود بیاید، می‌توانید از طریق اتحادیه آن را پی‌گیری کنید.

این در حالی است که اگر هویت قالیشویی را بررسی نکنید ممکن است آخرین باری باشد که فرش، قالی و … خود را می‌بینید و در صورتی هم که به شما برگردانده شوند، ممکن است تحت استاندارد‌های مد نظر، شستشو انجام نشده و در نتیجه به بافت فرش، مبل و … آسیب رسیده باشد هرچند که در ظاهر هیچ اثری مشاهده نشود.

چرا باید مراقب قالیشویی های غیر مجاز باشید؟

قالی‌شویی بانو مجوز اتحادیه‌ی قالی‌شویان تهران را دارد

با وارد کردن نام قالی‌شویی بانو در بخش «استعلام قالی‌شویی» سایت اتحادیه قالی‌شویان تهران، می‌توانید از این موضوع مطمئن شوید که قالی‌شویی بانو از نظر اتحادیه، مجاز به فعالیت است. برای استفاده از خدمات قالی‌شویی بانو می‌توانید با شماره ۱۴۴۳ تماس بگیرید.

استعلام قالیشویی های مجاز

قالیشویی بانو خدمات شستشو‌ی انواع فرش، خشک‌شویی مبلمان، موکت، ترمیم و رفوگری را انجام می‌دهد. این قالی‌شویی شعب مختلفی دارد که شامل موارد زیر است:

به هیجا اعتماد نداری؟ بانو اعتمادتو جلب میکنه!!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *