هنگامی که در درز های مبلمان شما خرده غذا و آلودگی جمع می شود، باید ابتدا با جارو برقی آن ها را خوب تمیز کنید. گاهی اوقات مشاهده می شود که بعد از اتمام مهمانی، لکه های چربی یا چای روی مبل مشاهده می شود. این زمان، باید بهترین روش برای تمیز کردن مبل را بلد باشید تا بتوانید مبل های خود را به درستی تمیز کنید. شما می توانید برای تمیز کردن فرش های خود از شامپو فرش استفاده کنید و دسته ها را با کمک دستمال و محلول ضدعفونی کننده پاک کنید. اما روش دیگر شستن مبل ها توسط مرکز مبل شویی است زیرا این کار موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های شماست. مبل شویی بانو یکی از مراکز مبل شویی در کرج است که می توانید با خیالی آسوده، شستشوی مبلمان را به آن ها بسپارید.

مراحل شستشوی مبلمان در مبل شویی

در ابتدا مبل ها جاروکشی می شوند تا هرگونه ذره غذا و آلودگی از میان اجزای مبل ها و محل دوخت و درز مبل برداشته می شود.

روکش مبل و نشیمنگاه مبل، توسط فرچه مخصوص به مواد شوینده آغشته می شود.

بعد از شستن کامل مبل، خشک کردن مبل با دستگاه آبگیری مخصوص انجام خواهد شد.

در مرحله آخر، آب و مواد شوینده وارد شده به مبل، با استفاده از آبکش مخصوص، از داخل مبل بیرون کشیده می شود. زیرا اگر این مواد داخل مبل بمانند، باعث پوسیده شدن مبل شما می شود. در انتها کار مبل شویی، مقداری نم و رطوبت در مبل باقی می ماند که کاملا طبیعی است و در عرض یک روز خشک می شود.

امروزه شاهد استفاده روز افزون از لوازم آرایشی و بهداشتی هستیم که به یکی از ملزومات اصلی خانم ها تبدیل شده است. برای همه خانم ها ممکن است اتفاق افتاده باشد که در زمان استفاده از لوازم آرایشی مقداری….

مراکز مبل شویی معتبر مانند مبل شویی بانو که خدمات مبل شویی در کرج را انجام می دهد، به افراد خدمات مبل شویی در منزل را ارائه می دهند. یعنی به جای این که مبل ها برای شستشو جا به جا شوند، افراد در منزل شما حاضر خواهند شد و مبلمان شما را در منزلتان خواهند شست. انجام مبل شویی در منزل از حمل کردن مبل ها جلوگیری می کند و مانع از پاره شدن یا آسیب دیدگی به مبل ها می شود.

ویژگی های یک مبل شویی معتبر

  • بهترین مبل شویی، نظافت محل شستشوی مبل را بطور کامل رعایت می کند و از ریزش آب و مواد شوینده در کف منزل جلوگیری می کند.
  • مبلشویی خوب، می داند که باید پارچه آبگیر یا ضد آب در زیر مبل ها قرار دهد تا آب در منزل مشتری راه نیفتد.
  • مبل شویی باید از مواد درجه یک استفاده کند و نام مواد شوینده را به مشتری اعلام کند تا او نیز مواد را تایید کند. انجام هر کاری بدون اجازه مشتری مجاز نیست.
  • در صورت درخواست مشتری، باید مواد شوینده را تغییر داد و از مواد مورد نظر او استفاده کرد.
  • اگر نیاز به جابجایی مبلمان بود، این کار باید توسط پرسنل انجام شود.
  • افرادی که برای شستن مبل ها به خانه مشتری می آیند، قبل از اینکه مواد شوینده را به کل سطح مبل آغشته کنند، بخشی از پارچه مبل را به عنوان تست امتحان می کنند و اگر پارچه با مواد شوینده واکنش منفی نداد، کار خود را شروع می کنند.

مبل شویی بانو با رعایت تمام موارد ذکر شده، خدماتی مانند مبل شویی را در کرج انجام داده و موجب رضایت شما خواهند شد.

مبلت کثیف شده؟ شستنشو بسپار به بانو!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *