اتحادیه قالیشویی کرج

اتحادیه قالیشویی کرج


راهنمای کامل درباره خدمات اتحادیه قالیشویی کرج

این روزها که سبک زندگی تغییر کرده و خانه‌ها آپارتمانی شده، دیگر امکان شستشوی فرش و موکت در منزل فراهم نیست و لازم است از خدمات قالیشویی‌ استفاده کنیم. در این مطلب قصد داریم درباره خدمات و وظایف اتحادیه قالیشویی کرج صحبت کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیق و کاملی در این زمینه داشته باشید این مطلب را تا آخر بخوانید.

خدمات اتحادیه قالیشویی کرج چیست؟

تمام صنف‌ها و مشاغل تحت نظر یک اتحادیه قرار می‌گیرند و فعالیت‌های صاحبان مشاغل و مشتریان را مدیریت می‌کنند. قالیشویی هم از این قاعده مستثنی نیست و اتحادیه دارد. موارد زیر مهم‌ترین وظایف و خدمات اتحادیه قالیشویی کرج است.

قیمت قالیشویی کرج

قیمت قالیشویی در کرج تمام خدمات و سرویس های قالیشویی در قالیشویی کرج با قیمت …

 معرفی قالیشویی‌های مجاز

یکی از مهم‌ترین وظایف اتحادیه قالیشویی این است که لیستی از قالیشویی‌های مجاز را تهیه کند و در اختیار متقاضیان قرار دهد. شما می‌توانید با کارشناسان اتحادیه قالیشویی تماس بگیرید و از مجاز بودن فعالیت قالیشویی مورد نظر اطمینان کسب کنید، سپس از خدمات آن مجموعه استفاده کنید.

 اطلاع دادن قیمت قالیشویی

یکی دیگر از اطلاعات مهمی که از طریق اتحادیه قالیشویی می‌توانید به آن دست پیدا کنید، قیمت‌های مصوب شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی است. شما می‌توانید با کارشناسان تماس بگیرید و هزینه شستشوی هر مترمربع فرش را استعلام بگیرید و با اطمینان خاطر هزینه‌ها را پرداخت کنید.

رسیدگی به شکایات

در صورتی که مشتریان یک قالیشویی از خدمات ناراضی باشند، می‌توانند از طریق اتحادیه قالیشویی شکایت خود را پیگیری کنند. شکایات از قالیشویی‌ها ظرف مدت کمتر از ۱۰ روز رسیدگی می‌شود. حتی در صورتی که لازم باشد پرونده شکایت به اداره تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود تا حکم نهایی صادر شود.

اتحادیه قالیشویی کرج

قیمت قالیشویی چقدر است؟

بسیاری از افراد می‌خواهند قبل از اینکه فرش‌های دستبافت یا ماشینی منزل خود را به قالیشویی بسپارند، بدانند قیمت قالیشویی چقدر است و چه میزانی باید هزینه بپردازند. واقعیت این است که قیمت شستشوی هر متر مربع فرش دستبافت با شستشوی فرش ماشینی تفاوت دارد.اتحادیه قالیشویی قیمت مصوب شستشوی فرش را به قالیشویی‌های معتبر اعلام می‌کند و قالیشویی‌ها موظف‌اند فقط بر اساس این نرخ‌ها از مشتریان هزینه دریافت کنند.

اگر می‌خواهید کیفیت و مرغوبیت فرش‌ها بعد از شستشو تغییر نکند و از شوینده مناسبی برای شستن آن‌ها استفاده شود، باید یک قالیشویی معتبر را انتخاب کنید. بهترین قالیشویی کرج عضو اتحادیه است و از دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته و به‌روز برای شستن فرش‌ها استفاده می‌کند تا فرش‌ها آسیب نبینند.

معرفی یک قالیشویی معتبر

قالیشویی بانو کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویی است که خدمات متنوعی نظیر شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، شستشوی تابلو فرش و موکت، خشکشویی مبلمان راحتی و سلطنتی، خشکشویی صندلی‌های ناهارخوری و رفو و ترمیم فرش‌های کهنه و آسیب‌دیده را به متقاضیان ارائه می‌کند.

مزیت استفاده از خدمات قالیشویی بانو این است که سفارشات شما را در زمان معین شده و بدون تاخیر تحویل می‌دهد و هزینه مناسبی دریافت می‌کند.برای ارتباط با قالیشویی می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۱۱۸ تماس بگیرید یا از طریق سایت قالیشویی سفارش خود را ثبت کنید.

قالیشویی بانو خدمات بی نظیر و متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌دهد

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *