ویژگی‌های قالیشوئی خوب - قالیشویی بانو

ویژگی‌های قالیشوئی خوب


این روزها دیگر امکان شستن فرش‌ و موکت در منازل مسکونی فراهم نیست، به همین دلیل انجام این امور نظافتی به کارخانه‌های قالیشوئی سپرده می‌شود. اما برای اینکه کیفیت فرش‌ها کم نشود لازم است خدمات مورد نظر را از یک قالیشوئی معتبر دریافت کنید. در این مطلب قصد داریم ویژگی‌های یک قالیشوئی خوب و معتبر را بیان کنیم.
استفاده از دستگاه‌های پیشرفته
یکی از ویژگی‌های قابل اهمیت در انتخاب قالیشوئی خوب این است که از ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته استفاده کند و بدون ایجاد کوچکترین مشکلی برای فرش‌ها با سرعت مطلوب آن‌ها را شستشو و خشک کند.

کارکنان حرفه‌ای قالیشوئی

کارکنان قالیشوئی باید با تجربه باشند و مهارت کافی در انجام کارهای قالیشوئی داشته باشند. زیرا در مواردی که کارها به عهده‌ی کارکنان است، کوچکترین سهل‌انگاری ممکن است موجب آسیب به فرش شود.

استفاده از شوینده‌های مرغوب

یکی از ویژگی‌های قابل اهمیت قالیشوئی این است که باید از شوینده‌های مرغوب استفاده کند تا بعد از شستشو رنگ الیاف یا کیفیت آن تغییر نکند. زیرا شوینده‌های حاوی مواد سفید کننده یا آسیب رسان، ظاهر فرش را خراب می‌کنند و از ارزش آن می‌کاهند.

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی بانو

کارخانه قالیشویی بانو، به روزترین و مجهزترین قالیشویی در سطح شهر کرج و حومه است. این قالیشویی ، با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های قالیشویی مدرن، توانسته است….

متعهد به زمان بندی

قالیشوئی‌ خوب مطابق با زمان بندی که به مشتری اعلام کرده است سفارشات را به آن‌ها تحویل می‌دهد و هیچوقت مشتری را معطل نمی‌کند.

عضویت قالیشوئی در اتحادیه

قالیشوئی خوب و معتبر باید عضو اتحادیه قالیشویان باشد تا مشتریان بتوانند به خدمات آن اعتماد کنند.

قیمت مناسب خدمات قالیشوئی

یک قالیشوئی خوب که عضو اتحادیه قالیشوئی باشد، هزینه‌های خدمات ارائه شده به مشتری را مطابق تعرفه‌های اتحادیه از قبل به مشتری اعلام می‌کند و دقیقا همان مبلغ را از مشتری دریافت می‌کند. به این ترتیب لازم نیست مشتریان نگران قیمت نامناسب و بالا باشند.

انواع خدمات شستشو و ترمیم فرش‌های کهنه یا پاره

یک قالیشوئی خوب علاوه بر خدمات شستشوی فرش‌های دستبافت و ماشینی، خدمات رفوگری فرش‌های پاره یا اسیب‌دیده را هم انجام می‌دهد. همچنین خدمات خشکشوئی مبلمان یا تشک‌های خوشخواب تک نفره یا دو نفره هم انجام می‌شود. البته این خدمات در محل انجام می‌شود و لازم نیست مبلمان یا تشک را به قالیشوئی حمل کنید.

ویژگی‌های قالیشوئی خوب - قالیشویی بانو

ثبت سفارش به صورت تلفنی و آنلاین

یکی از خدمات ویژه‌ی قالیشوئی‌ها این است که علاوه بر اینکه خطوط تلفن برای ارتباط با مشتریان در دسترس آن‌ها قرار می‌دهند، امکان ثبت سفارش آنلاین را هم فراهم می‌کنند.

معرفی یک قالیشوئی خوب در کرج

قالیشوئی بانو بیش از ۱۰ شعبه در استان البرز و کرج دارد که شستشوی فرش ماشینی و دستبافت، موکت و تابلو فرش را انجام می‌دهد. همچنین می‌توانید از کارکنان قالیشوئی بخواهید برای خشکشوئی مبلمان یا تشک‌های خوشخواب به محل بیایند. نگران هزینه‌های این قالیشوئی نباشید زیرا قیمت ارائه خدمات خدمات کاملاً مناسب و مقرون به صرفه است.
با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۱۱۸ می‌توانید با قالیشوئی تماس بگیرید یا اینکه سفارشات را در سایت ثبت کنید.

دنباله یه قالیشویی خوب و قابل اعتمادی؟ یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *