خدمات شستشوی فرش در قالیشویی بانو

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی بانو


کارخانه قالیشویی بانو، به روزترین و مجهزترین قالیشویی در سطح شهر کرج و حومه است. این قالیشویی ، با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های قالیشویی مدرن، توانسته است بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان فراهم نماید.

قالیشویی بانو با سال ها  سابقه درخشان در کار شستشوی انواع فرش های های دستباف و ماشینی ، افتخار آن را داشته است که اعتماد تعداد قابل توجهی از مشتریان خود را در سطح شهر کرج و حومه به دست آورد. در ادامه این مطلب نکاتی راجع به مراحل قالیشویی فرش­های مختلف در این قالیشویی خواهیم خواند.

مراحل قالیشویی فرش های مختلف

   فرایند شستوشوی قالبچه­ها و فرش های منازل شما در قالیشویی بانو با رعایت نکات فرهنگی و حساسیت های خانواده های ایرانی در تمیزی فرش پیگیری می­شود. ما به خوبی از نگرانی ها و حساسیت­های شما در زمینه شستوشوی فرش و نظافت کامل آن آگاه هستیم و تلاش پرسنل قالیشویی بانو در راستای تمیزی حداکثری در کنار شستوشوی و خشک کردن شرعی فرش­ها است.

در مجموعه قالیشویی بانو شستوشوی انواع فرش ها انجام می­گیرد؛ از جمله:

  • شستشوی فرش‌های دستبافت،
  • شستشوی فرش های ماشینی،
  • شستشوی فرش­های ابریشم مصنوعی،
  • فرش‌های خارجی،
  • فانتزی و .. ،
  • شستشوی انواع موکت طرح دار، ساده، پالاز و …
  • غبارگیری از فرش

  اولین مرحله کار در قالیشویی بانو به این صورت است که ابتدا با تجهیزات مخصوص، عملیات غبارگیری فرش انجام می‌شود. غبارگیری فرش با نظر کارشناسی متخصصین فرش در قالیشویی بانو، به دو صرت دستی و یا با کمک دستگاه­های مخصوص انجام می­شود.

نحوه شستشوی لکه خون از روی فرش

برای شستشوی لکه خون از روی فرش راه حل­های خانگی بسیاری وجود دارد. در موارد حادتر نیز که مدت زمان زیادی از ….

  مرحله غبارگیری اگر توسط افراد متخصص و با ابزارآلات مخصوص انجام نشود، باعث آسیب­دیدگی فرش خواهد شد. در قالیشویی بانو عملیات غبارگیری با تجهیزات به‌روز و توسط کارشناسان فنی انجام می‌شود تا هیچگونه خسارتی به فرش وارد نشود. همچنین قبل از غبارگیری، هرگونه ایراد احتمالی در فرش بررسی می­شود تا از به وجود آمدن خسارات بیشتر جلوگیری به عمل آید.

  • شستشوی فرش

بعد از انجام مرحله غبارگیری شستشوی فرش یکی از اصلی‌ترین مراحل قالیشویی است. یکی از نکات مهمی که باید همواره در شستوشوی فرش مدنظر قرار گیرد؛ تفاوت روش شستشوی فرش دستباف و ماشینی است. شستوشوی فرش دستباف و ابریشمی ملاحظات ویژه‌ای دارد و در صورتی که با مواد شوینده مرغوب شسته نشود؛ رنگ‌ها در آن با یکدیگر آمیخته می­شوند و فرش جلوه و زیبایی خود را از دست می­دهد.

  • آبکشی فرش

از دیگر مراحل قالیشویی که اهمیت ویژه‌ای دارد؛ آبکشی فرش است. آبکشی باید با فشار آب انجام ‌شود و بعد از آن نوبت به مرحله آبگیری می­رسد. در این مرحله فرش در داخل محفظه­ای قرار می­گیرد که مانند سانترفیوژ عمل می­کند. این دستگاه‌ها به شکل محفظه‌ای استوانه‌ای هستند و فرش در داخل آن‌ها به چرخش درمی‌آید. 

  • خشک کردن فرش

قالیشویی بانو که مجهز به گرم‌خانه مخصوص برای خشک کردن قالی است، فرایند خشک کردن قالی مرطوب را با رعایت نکات ایمنی و رعایت استانداردهای لازم، انجام می­دهد. نکته مهم در فرانید خشک کردن فرش مرطوب همزمان و یکدست خشک شدن قالی است، به طوری که از زرد شدن رنگ فرش جلوگیری شود.

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی بانو

نکات پایانی در مورد شستوشوی فرش

 امروز سپردن کار شستوشوی فرش به مجموعه­های حرفه­ای قایشویی کاری مقرون به صرفه است که بسیاری از افراد از آن استقبال می­کنند. قالیشویی بانو با ۵۰ سال سابقه فعالیت در این زمینه در خدمت همشهریان محترم در شهر کرج و حومه است. برای ارتباط با ما می­توانید با شماره تلفن­های درج شد در وب سایت تماس حاصل نمایید.

برای تمیز شدنه فرشت حتما یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *