اطلاعات کامل در مورد روش کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش - قالیشویی بانو

اطلاعات کامل در مورد روش کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش


آشنایی با روش کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش


از سال‌ها پیش تا کنون فرش یکی از لوازم اصلی دکوراسیون داخلی منازل بوده است و هنر فرش‌بافی منبع درآمد بسیار مهمی است. یکی از مهم‌ترین مراحل بافت یک فرش زیبا کشیدن نقشه و رنگ آمیزی آن است که اگر کوچکترین خطایی در آن صورت بگیرد فرش ناقص می‌شود. به همین دلیل تصمیم داریم در این مطلب روش کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش را بررسی کنیم.با ما همراه باشید تا با جزئیات کشیدن قلم رنگ آشنا شوید و بتوانید این کار را بدون خطا انجام دهید.

آماده کردن قلم رنگ

برای کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش نمی‌توانید به محض خرید قلم رنگ فورا آن را مورد استفاده قرار دهید. بلکه باید ابتدا قلم رنگ را به طور کامل بررسی کنید. پس اول پرزهای قلم را با انگشت به آرامی از هم باز کنید تا درصورتی‌که گرد و غباری بین آن وجود دارد خارج شود.چون اگر قلم را با با گرد و غبار داخل رنگ فرو کنید، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که نقشه فرش صاف و یکدست شود و هیچ ایرادی نداشته باشد.همچنین برای کشیدن قلم رنگ روی نقشه فرش لازم است موهای کنده شده قلم رنگ را از آن جدا کنید تا حین کار روی نقشه نیفتد و رنگ نقشه را خراب نکند.

اطلاعات کامل در مورد استفاده از قلم نقشه - قالیشویی بانو

ولین چیزی که از فرش به چشم بینندگان می‌آید طرح و نقشه‌ی آن است که باعث جذب آن‌ها می‌شود. به همین دلیل طراحان نقشه فرش دقت زیادی دارند تا نقشه فرش با بهترین رنگ‌ها و ابزارها آماده شود…

شیوه‌ی کشیدن قلم رنگ روی نقشه فرش

وقتی قلم را داخل رنگ فرو کردید، فورا آن را روی نقشه نکشید. چون لابه لای موها هوا وجود دارد. پس لازم است قبل از شروع رنگ آمیزی قلم رنگ را چند بار داخل ظرف رنگ فرو کنید و به لبه‌های ظرف بکشید تا تمام موهای قلم به رنگ آغشته شود و هیچ هوایی بین آن باقی نماند تا نقشه فرش بدون ایراد شود.این نکته را هم در نظر داشته باشید لاز نیست تمام قسمت مویی قلم رنگ را داخل ظرف فرو کنید تا نقشه فرش را رنگ کنید، همین که یک سوم قلم‌ رنگ را داخل ظرف رنگ مورد نظر فرو کنید کفایت می‌کند و می‌توانید از ریختن رنگ اضافی روی نقشه جلوگیری کنید.

چه کار کنیم رنگ روی نقشه شره نکند؟

برای کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش نوک قلم را روی سطح خانه‌ی مورد نظر در نقشه بگذارید و به آرامی بردارید. همچنین از یک سمت نقشه شروع به رنگ‌آمیزی کنید و پراکنده کار نکنید تا نقشه به بهترین شکل رنگ شود.

اطلاعات کامل در مورد روش کشیدن قلم رنگ بر روی کاغذ نقشه فرش - قالیشویی بانو

معرفی یک قالیشویی معتبر

قالیشویی بانو کرج از دستگاه‌ها و ماشین آلات پیشرفته و به روز استفاده می‌کند و پرسنل کارآزموده و با تجربه‌ای دارد که فرش‌ها را با دقت بالایی می‌شویند و تمیز می‌کنند. در این مجموعه از شوینده‌های درجه یک استفاده می‌شود تا رنگ الیاف فرش عوض نشود.راه ارتباط با قالیشویی شماره تماس ۰۲۶۳۴۱۱۸ است. همچنین با ثبت سفارش آنلاین در وب سایت قالیشویی می‌توانید از تخفیف‌های ویژه و هیجان انگیز استفاده کنید.

 

اطلاعات کامل در مورد روش کشیدن قلم رنگ روی کاغذ نقشه فرش رو از بانو یاد بگیر

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *