مزایای شستشوی مکانیزه فرش - قالیشویی بانو

مزایای شستشوی مکانیزه فرش


یکی از مظاهر پیشرفت تکنولوژی در شستشوی فرش استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز است که دخالت نیروی انسانی در فرایند شستشو را کم می‌کند. این شیوه که با نام شستشوی مکانیزه فرش شناخته می‌شود در مقایسه با شستشوی دستی با مزایایی همراه است. در این مطلب قصد داریم شما را با مزایای شستشوی مکانیزه فرش آشنا کنیم.

دقت بالای شستشوی فرش

در شستشوی مکانیزه از دستگاه‌ها و ماشین آلات تخصصی و پیشرفته برای شستن فرش‌ها استفاده می‌شود. با این حساب دخالت نیروی انسانی در فرایند شستشو به حداقل می‌رسد. پس به عنوانی یکی از مزایای اصلی شستشوی مکانیزه فرش باید به کاهش احتمال بروز خطای انسانی و آسیب کمتر به کیفیت فرش‌ها اشاره کنیم.

سرعت بالای خدمات شستشوی فرش

وقتی کارهای شستشوی فرش با استفاده از ماشین آلات انجام می‌شود، سرعت ارائه خدمات بیشتر می‌شود. پس قالیشوئی می‌تواند سفارشات بیشتری را قبول کند. همچنین کارها مطابق با زمان‌بندی انجام می‌شود و سفارشات به موقع به مشتریان تحویل داده می‌شود. پس کارخانه به طور موثری می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند.

شستشوی مکانیزه فرش - قالیشویی بانو

فرش یکی از محبوب‌ترین کفپوش‌ها در منازل ایرانیان است که مثل تمام کفپوش‌ها نیاز به نظافت و تمیز کردن دارد. در قالیشوئی از دستگاه‌ها و ابزار آلات پیشرفته برای…..

کاهش مصرف انرژی

شستشوی مکانیزه فرش نسبت به شستشوی دستی با مصرف آب کمتری انجام می‌شود. همچنین به دلیل اینکه سرعت انجام کارها بالاست، در مصرف برق هم صرفه جویی می‌شود. پس کاهش مصرف انرژی یکی از مزایای شستشوی مکانیزه فرش است.

جلوگیری از خستگی کارگران

وقتی فرایند شستشوی انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی به صورت دستی و با کمک نیروی انسانی انجام می‌شود، فشار کاری کارگران را خسته می‌کند، زیرا کارهای شستشو و حمل و نقل فرش‌ها کار سختی است. اما وقتی از دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شود، احتمال خسته شدن کارگران کمتر می‌شود.

کاهش هزینه‌ها

با توجه به اینکه سرعت ارائه خدمات در قالیشوئی‌هایی که از شیوه شستشوی مکانیزه استفاده می‌کنند بیشتر است و مصرف آب و برق در آن کمتر است، هزینه‌ی کمتری از مشتری دریافت می‌شود. بنابراین فرایند شستشوی فرش‌ها با قیمت کمتری انجام می‌شود.
البته این را هم در نظر داشته باشید که هزینه‌ی خرید دستگاه‌های شستشوی مکانیزه زیاد است، اما در طولانی مدت و با استفاده از خدمات آن و افزایش بهره‌روی، درآمد قالیشوئی هم بالا می‌رود.

مزایای شستشوی مکانیزه فرش - قالیشویی بانو

تمیز شدن و لکه‌برداری دقیق فرش‌ها

در روش سنتی شستشوی فرش ممکن است کارگران خسته باشند یا اینکه در اثر بی دقتی متوجه لکه‌ای روی فرش نشوند. در نتیجه فرش به طور کامل شسته نشود و نتواند رضایت مشتریان را جلب کند. اما وقتی از شستشوی مکانیزه فرش استفاده می‌شود، هیچ اثری از چربی، لکه غذا یا لکه‌های دیگر نظیر لکه ادرار حیوانات خانگی، روی فرش باقی نمی‌ماند. پس اگر می‌خواهید از مزایای شستشوی مکانیزه فرش استفاده کنید، حتماً این روش را استفاده کنید.

از خدمات کدام قالیشوئی استفاده کنیم؟

درصورتی‌که قصد دارید فرش‌های منزل خود را بشوئید و نگران کیفیت آن بعد از شستشو هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از خدمات قالیشوئی بانو استفاده کنید. در این کارخانه از دستگاه‌های مدرن و شوینده‌های مرغوب و با کیفیت برای ارائه خدمات استفاده می‌شود.
همچنین لازم است بدانید سفارشات به موقع تحویل داده می‌شود و هزینه‌های ارائه خدمات مطلوب و مقرون به صرفه است. بریا ارتباط با قالیشوئی با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۱۱۸ تماس بگیرید یا اینکه سفارشات را در سایت ثبت کنید و بایت دریافت خدمات ۱۰ درصد تخفیف بگیرید.

میخوایی فرشتو بدی قالیشویی با دستگاه بشوره؟ یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *