قیمت قالیشویی کرج

قیمت قالیشویی کرج


قیمت قالیشویی در کرج

تمام خدمات و سرویس های قالیشویی در قالیشویی کرج با قیمت های بسیار مناسب و استثنایی ارائه می‌شود. برای انجام اینگونه خدمات در شهر بزرگ کرج شعبه های قالیشویی در تعداد بسیار زیاد راه‌اندازی شده است که با استفاده از نظارت افراد با تجربه و کار سایر کارگران بسیار ماهر فرش‌شویی انجام می‌شود. در تمام این قالیشویی می‌توان خدمات بسیار کاربردی و زیادی را مشاهده کرد که با استفاده از مواد شوینده بسیار عالی و درجه یک انجام می‌شود در حالی که برای انجام سایر این خدمات هزینه بسیار عالی دریافت می‌شود. این هزینه ها برای هر کدام از خدمات و با توجه به نوع فرش یا قالیچه شما متفاوت هستند. همچنین باید به این نکته توجه کنید که اندازه و میزان کیفیت فرش ها برای انجام این خدمات قالیشویی در قیمت آنها تاثیر داشته و تعداد رج فرش ها هم بر روی قیمت ها تاثیر می‌گذارد.

شما می‌توانید با توجه به نوع و اندازه فرش هایتان، قیمت های در نظر گرفته شده توسط قالیشویی را مشاهده نمایید و در صورت نیاز برای استفاده از هر کدام از این خدمات و سرویس ها اقدام کنید. برای آشنایی با قیمت های هر کدام از این خدمات، برای سایر فرش ها، در قیمت انتهایی متن، این قیمت ها را برای شما آورده‌ایم. دقت کنید که این قیمت ها قیمت پایه بوده و در صورت تغییر اندازه و نوع فرش های شما، همچنین نوع خدمات درخواستی برای فرش هایتان تغییر خواهد کرد.

شماره تماس پنج رقمی ویژه قالیشویی  کرج

۳۴۱۱۸

قیمت قالیشویی در کرج

۱. شستشوی انواع موکت (نمدیف کبریتی، خواب دار) – متر مربع: ۳۵۰۰ تومان
۲. شستشوی انواع فرش ماشینی تا سقف ۱۰۰۰ شانه – متر مربع: ۱۰۰۰۰ تومان
۳. شستشوی فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه به بالا و فانتزی – متر مربع ۱۳۰۰۰ تومان
۴. شستشوی فرش دستبافت کمتر از ۲۵ رج – هر متر مربع – ۱۸۰۰۰ تومان
۵. شستشوی فرش (دستبافت اعلاء و کاشان با رنگ روشن – هر متر مربع: ۲۴۰۰۰ تومان
۶. شستشوی فرش دستبافت ۲۵ رج به بالا اعم از گل ابریشم، نایین، اصقهان، تبریز، ابریشم و فرش های کهنه با قدمت ۲۰ سال به بالا، کهنه های عتیقه و فرش های صادراتی، با قرارداد فی ما بین با رعایت عرف بازار
۷. شستشوی فرش های ماشینی ابریشم مصنوعی، تیکه دوزی، چرمی و خارجی – با قرارداد فی ما بین با رعایت عرف بازار
۸. کرایه رفت و برگشت، بارگیری و تخلیه تا درب واحد مسکونی – تا سقف ۱۲ متر – ۱۵۰۰۰ تومان
۹. کرایه رفت و برگشت، بارگیری و تخلیه تا درب واحد مسکونی – بیش از ۱۲ متر – ۲۰۰۰۰ تومان

تبصره: در شتشوی فرش های دست بافت می باید خاک گیری قبل از آب گیری و مو گیری بعد از شستشو حتما انجام گردد و فرش ها خشک صد درصدی تحویل مشتری شود، مضاعفاً اینکه افزودنیهای عامی به منظور ثبات رنگ در صورت ضرورت می باید مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات رنگ برداری به صورت توافقی

هرگونه خدمات لکه‌برداری، سفیدشویی، شامپوشویی، دوبارشوری، نانوشویی به صورت توافقی برای فرش های ماشینی و دستبافت انجام می‌شود.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات به غیر از سرویس آبشویی می‌توانید با تماس با شعبه های مختلف قالیشویی در کرج از قیمت های اصلی اطلاع پیدا کنید.

تصویر نرخ‌نامه قیمت قالیشویی در سال ۱۳۹۹

قیمت قالیشویی کرج
قیمت قالیشویی کرج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *