بیایید تا بیشتر آشنا شویم

قالیشویی کرج با بیش از ۵۰ سال سابقه کار در صنعت قالیشویی استان البرز و شهر کرج، آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر کرج و حومه کرج می باشد. شرکت قالیشویی بانو کرح با استفاده از کادری مجرب، اموزش دیده و تحصیل کرده همواره در تلاش بوده تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات قالیشویی را به مشتریان و همشهریان عزیز ساکن شهر کرج و حومه کرج ارائه دهد.

قالیشویی بانو کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان کرج بوده و کلیه خدمات این شرکت و نرخ نامه و فاکتور های صادر شده این مجموعه زیر نظر اتحادیه قالیشویان کرج می باشد. سرویس دهی خدمات قالیشویی در سراسر محله های شهر کرج و کلیه منطقه های استان البرز صورت می گیرد. قالیشویی بانو کرج با استفاده از شعبات فعال خود در سراسر شهر کرج و استان البرز سریعترین سرویس دهی به مشتریان عزیز در سراسر شهر کرج و استان البرز را داشته و با بالاترین کیفیت خدمات شما مشتری عزیز را شگفت زده خواهد کرد.

  • نوبت دهی و پیگیری سفارشات بصورت آنلاین
  • پاسخ گویی تلفتی ۲۴ ساعته
  • نرخ تصویب شده اتحادیه قالیشویان تهران
  • تضمین سلامت فرش های شما
  • دستگاه های تمام اتوماتیک همراه با بهترین متریال شستشو
درباره قالیشویی بانو
درباره قالیشویی بانو

معتبر و مجاز

با سفارش آنلاین ۱۰% تخفیف بگیرید!

 
ارائه ۱۰% تخفیف خدمات قالیشویی در کرج با ثبت سفارش خدمات به صورت آنلاین. همین الآن با ثبت سفارش به جمع مشتریان ما بپیوندید و از کیفیت خدمات شگفت‌زده شوید.