شستشوی رنگ از روی نقشه فرش - قالیشویی بانو

شستشوی رنگ از روی نقشه فرش


راهنمای شستشوی رنگ از روی نقشه فرش در صورت تعویض رنگ

یکی از موارد با اهمیتی که در شیوه‌ی شستشوی فرش‌ها باید به آن توجه شود این است که رنگ الیاف فرش با هم ترکیب نشود و نقشه فرش خراب نشود. زیرا دیگر فرش جلوه و زیبایی سابق را از دست می‌دهد و شاید غیرقابل استفاده شود. این مطلب دربرگیرنده اطلاعاتی در مورد شستشوی رنگ از روی نقشه فرش در صورت تعویض رنگ است. با ما همراه باشید و از این اطلاعات استفاده کنید.

چگونه از روی نقشه فرش رنگ‌ها را بشوییم؟

یکی از مواردی که باعث می‌شود رنگ الیاف نقشه فرش خراب شود استفاده از شوینده‌های نامناسب و نامرغوب است. این شوینده‌ها رنگ‌های لاکی و سورمه‌ای و حتی سایر رنگ‌ها را با هم ترکیب می‌کنند و باعث می‌شوند جلوه‌ی فرش خراب شود. اما راه حل زیر می‌تواند تغییر رنگ‌ها را اصلاح کند.

اطلاعاتی در مورد نقطه زدن فرش - قالشویی بانو

یکی از پرکاربردترین وسایل در دکوراسیون منازل ایرانی فرش است که در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود است. اما آنچه اهمیت دارد این است…

اصلاح رنگ‌دادگی فرش با ماست ترش

برای انجام این کار چند قاشق ماست ترش شده را با هیدروسولفیت ترکیب کنید و کمی آب به ان اضافه کنید. بعد این موارد را با هم مخلوط کنید. اما بلافاصله نمی‌توانید از این مواد استفاده کنید، باید کمی صبر کنید تا فعل و انفعلات مورد نیاز انجام شود و این مواد جا بیفتد. سپس با استفاده از یک قلم موی نازک که نوک هلالی شکل داشته باشد این مواد را به آرامی و با حوصله روی قسمت‌های رنگ روشن فرش مانند قسمت‌های کرمی یا سفید بکشید تا این الیاف درخشان شود و رنگ‌های ایجاد شده روی آن پاک شوند. دقت کنید برای شستشوی رنگ از روی نقشه فرش درصورت تعویض رنگ لازم است قلم مو را در جهت خواب فرش بکشید و حتما تمام قسمت‌ها را به محلول ماست و هیدرو آغشته کنید.

شستشوی فرش شگی

یک پیشنهاد برای شستشوی رنگ از روی نقشه فرش

اگر می‌خواهید از نتیجه‌ی کار مطمئن شوید و کار بیهوده انجام ندهید، پیشنهاد می‌کنیم یک قسمت از فرش را با این کار رنگبرداری و تمیز کنید و چند ساعتی صبر کنید تا نتیجه‌ی کار را ببینید. اگر رنگ‌ها به طور کامل پاک شده بود و هیچ اثری از آن باقی نمانده بود می‌توانید کار شستشوی تمام نقشه فرش را به این صورت انجام دهید.اگر عجله دارید و می‌خواهید هر چه سریع‌تر نتیجه کار را مشاهده کنید می‌توانید به جای چند ساعت صبر کردن، با سشوار الیاف فرش را خشک کنید.

از خدمات کدام قالیشویی استفاده کنیم؟

قالیشویی بانو کرج بیش از ده شعبه در استان البرز دارد که کلیه خدمات شستشوی فرش دستبافت و ماشینی، تابلو فرش و لکه برداری و خشکشویی مبلمان و تشک خوشخواب را انجام می‌دهند. مزیت استفاده از خدمات این مجموعه این است که قیمت ارائه خدمات کاملاً مطلوب و مناسب است و در زمان معین شده سفارشات به مشتری تحویل داده می‌شود.راه‌های ارتباط با مجموعه و ثبت سفارش ۱۰خط ویژه ۳۴۲۰۸۲۵۲ و ۳۲۷۲۸۱۷۲ ، همچنین خط ویژه سراسر کرج به شماره ۰۲۶۳۴۱۱۸ است. بهتر است بدانید در صورت ثبت سفارش آنلاین در سایت می‌توانید از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید.

فرش شگی داری؟ نمیتونی بیشوری؟ یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *