شستشوی قالیچه چسبی - قالیشویی بانو

شستشوی قالیچه چسبی


سرامیک و کاشی از مصالح پرکاربردی است که برای پوشاندن کف ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما مشکلی که این متریال‌ها دارند این است که فرش‌های دستبافت یا ماشینی روی آن‌ها سر می‌خورد. برخی از افراد برای جلوگیری از این مشکل پایه‌های مبل یا بوفه را روی فرش قرار می‌دهند. اما این روش موجب آسیب به فرش می‌شود. بهتر است از قالیچه چسبی روی سرامیک استفاده شود تا کمتر شاهد لغزیدن فرش باشید. برای آشنایی بهتر در این مطلب شیوه شستشوی قالیچه چسبی را توضیح می‌دهیم.

شوینده مناسب برای شستشوی قالیچه چسبی

بهترین شوینده‌ای که می‌توانید با استفاده از آن قالیچه چسبی را بشویید، باید واجد ۲ ویژگی اصلی زیر باشد.
• قدرت پاک کنندگی و لکه‌بری قوی داشته باشد.
• موجب فاسد چسب یا ترمز فرش نشود.

فرش شگی

فرش شگی به فرش‌های پرز بلند گفته می‌شود که در دکوراسیون مدرن استفاده می‌شود. این فرش‌ها نرم و لطیف هستند و وزن زیادی ندارند. همچنین راه رفتن روی آن‌ها حس خوبی به ما می‌دهد. استفاده از…..

شیوه‌ی صحیح شستشوی قالیچه چسبی در خانه

شستن قالیچه چسبی در خانه کار بسیار ساده‌ای است و نیاز به صرف هزینه‌ی زیاد ندارد. حتی در این روش نیازی به جابه جا کردن فرش‌ها هم وجود ندارد و بدون اینکه با زحمت زیاد فرش را تکان دهید، می‌توانید لکه‌برداری از قالیچه چسبی را انجام دهید.
بهترین راه این است که از شامپو فرش برای تمیز کردن لکه‌های چربی یا گرد و خاک روی فرش استفاده کنید. مقدار کمی شامپو فرش را داخل یک ظرف آب بریزید و اسفنج را به این محلول آغشته کنید. سپس اسفنج یا ابر را روی تمام قسمت‌های فرش بکشید. بعد از اینکه لکه‌ها پاک شد و متوجه درخشان شدن رنگ فرش شدید، باید با استفاده از یک حوله نرم و خشک سطح فرش را پاک کنید.
همانطور که می‌بینید در این روش آب یا شوینده با چسب یا ترمز فرش که در قسمت زیرین فرش نصب شده است هیچ تماسی ندارد و آن را خراب نمی‌کند.

سپردن قالیچه چسبی به قالیشوئی

در قالیشوئی‌های معتبر با استفاده از شیوه‌های درست قالیچه چسبی شسته می‌شود تا آسیبی به آن وارد نشود. پس ابتدا با دستگاه‌ها و ابزارهای مخصوص فرش غبارگیری می‌شود و گرد و خاکی که لابه لای پرزهای آن قرار دارد کاملاً پاک می‌شود.

شستشوی قالیچه چسبی - قالیشویی بانو

در ادامه با استفاده از شوینده‌های مرغوب و مناسب و دستگاه‌های بخار فرش به خوبی شسته و تمیز می‌شود. در این شیوه از شستشوی قالیچه چسبی از اسپری مکش هم استفاده می‌شود تا آب لابه لای پرزهای فرش باقی نماند و موجب نفوذ آن به چسب و فاسد شدن آن نشود.

کدام قالیشوئی معتبر است؟

به شما پیشنهاد می‌کنیم شستشوی قالیچه چسبی را به قالیشوئی بانو بسپارید. زیرا در این کارخانه کارکنان با تجربه از دستگاه‌ها و ابزارهای پیشرفته و شوینده‌های مناسب استفاده می‌کنند و فرش‌ها را با نهایت دقت می‌‌شویند. برای ارتباط با قالیشوئی با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۱۱۸ تماس بگیرید یا اینکه سفارشات را در سایت ثبت کنید و ۱۰ درصد تخفیف بگیرید.

میخوایی فرشتو بشوری ؟ یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *