شامپو تگزافون - قالیشویی بانو

شامپو تگزافون


ممکن است نام شامپو تگزافون (تگزاپون) به گوش شما آشنا باشد یا نیز ممکن است تا به حال آن را نشنیده باشید. شامپو تگزافون، شامپویی است که برای شست و شوی مبلمان و فرش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، بدون آن‌که باعث آسیب رسیدن به آن‌ها شود.

مبلمان، بخش برجسته‌ای از دکوراسیون خانه‌ها، اداره‌ها، هتل‌ها و سایر نهادها محسوب می‌شوند، به همین دلیل، تمیزی و نظافت آن بسیار مهم و قابل توجه است. در واقع، از آن‌جایی که مبلمان برای نشستن، استراحت کردن و حتی خوابیدن مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید از نظر تمیزی، توجه ویژه‌ای به آن شود.

اما همواره یکی از دغدغه‌های اصلی افراد این است که هنگام شست و شوی مبلمان با مواد شوینده، آسیبی به مبل وارد نشود و آن را از فرم و شکل اصلی خود خارج نکند. شامپو تگزافون یکی از شوینده‌های مناسب در زمینه شست و شوی مبلمان است که در بسیاری از قالیشویی‌ها و مبل شویی‌های معتبر مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آسیب دیدن مبلمان در هنگام شست و شو جلوگیری می‌کند.

شستشو فرش با مواد نانو

برای شستشوی فرش دستبافت و ماشینی و مبل‌شویی باید از شوینده‌های مخصوصی استفاده شود که کیفیت و رنگ فرش و مبلمان را تغییر ندهد. یکی از بهترین شوینده‌هایی که برای شستشو توصیه می‌شود….

شامپو تگزافون چیست؟

تگزافون ماده‌ای خمیری، نیمه‌شفاف و غلیظ با بویی ملایم است که اصلی‌ترین مواد شیمیایی در آن را سدیم لوریل سولفات تشکیل می‌دهد. نام سدیم لوریل سولفات را بارها روی بسته‌بندی بسیاری از لوازم بهداشتی مانند شامپو و صابون دیده‌اید. این ماده تاییدیه FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) را دارد بنابراین هیچ‌گونه خطری از جانب آن سلامتی انسان را تهدید نمی‌کند.

حال که با ماده تگزافون آشنا شدید، بهتر است بدانید که شامپو تگزافون شوینده‌ای است که برای شست و شوی مبلمان و قالی استفاده می‌شود. این شامپوها که به طور معمول با نام‌های تجاری مختلف اما با علامت اختصاری  SLES روانه بازار شده‌اند، حاوی تگزافون‌اند و در صنعت قالیشوی و مبل شویی بسیار کاربردی‌ عمل می‌کنند. اما معروف‌ترین نوع آن که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامپو تگزافون آلمانی است که تاکنون کیفیت قابل قبولی را از خود ارائه داده‌است.

مبل شویی با شامپو تگزافون چگونه انجام می‌شود؟

  • در مرحله نخست، پیش از آن‌که اقدامی برای شست و شوی مبلمان صورت گرفته شود، مبل باید به وسیله جارو کشیدن تمیز شود.
  • سپس قسمت‌هایی از مبل، مانند روکش و تشک آن با شامپو تگزافون شست و شو داده می‌شود.
  • در مرحله پایانی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به مبل و پوسیدگی، به کمک دستگاه‌های مکنده صنعتی قوی، تمامی آبی که برای شست و شوی مبل استفاده شده بود، از آن بیرون کشیده می‌شود. قالیشویی بانو با ارائه خدمات حرفه‌ای و باکیفیت در این زمینه به شما کمک می‌کند تا علاوه بر تمیزی مبلمان، عمر مفید مبلمان شما حفظ شود.
شامپو تگزافون - قالیشویی بانو

چرا شامپو تگزافون بهتر است؟

  • سبب حفظ رنگ مبل می‌شود.
  • از کدر شدن مبلمان پس از شست و شو جلوگیری می‌کند.
  • به الیاف پارچه مبل آسیبی وارد نمی‌کند.
  • سبب از بین رفتن بوی نامطبوع مبلمان می‌شود.
  • قدرت شویندگی بسیار بالایی دارد و در مدت زمان اندک، مبلمان را نظافت و تمیز می‌کند، به همین سبب، انتخاب مناسب‌تری نسبت به پودرهای شوینده است.

شست و شوی مبلمان، در قالیشویی بانو با توجه به جنس مبل، زیرنظر افراد حرفه‌ای انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت هرگونه مشاوره در این زمینه، با قالیشویی بانو در ارتباط باشید و از خدمات باکیفیت آن بهره‌مند شوید.

میخوایی با شامپو فرش، فرشتو بشوری؟ یه سر به بانو بزن!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *