شست و شوی موکت اداری - قالیشویی بانو

شست و شوی موکت اداری


تمیزی محیط کار از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود. هر چه محیطی که افراد در آن به کار و فعالیت می‌پردازند، تمیزتر باشد، آرامش ذهنی و روانی بیشتر می‌شود و انگیزه کار کردن افزایش می‌یابد. یکی از مواردی که به محیط جلوه‌ی مناسبی می‌دهد، تمیزی و نظافت موکت‌های ساختمان است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های دکوراسیون محیط اداری به شمار می‌رود. شست و شوی موکت اداری، یکی از اساسی‌ترین موارد حائز اهمیت در این زمینه است.

بسیاری از ادارات و هتل‌ها برای پوشاندن سطح زمین و تکمیل دکوراسیون ساختمان خود از موکت استفاده می‌کنند. اما به دلیل رفت و آمدهای فراوان به این مکان‌ها، موکت‌ها به سرعت کثیف و تبدیل به یک منبع آلودگی می‌شوند و جلوه‌ی زیبای محیط را از بین می‌برند. به همین دلیل در زمان‌های معین به نظافت نیاز دارند.

اما ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که چگونه می‌شود در فواصل زمانی نزدیک، موکت‌های اداری را نظافت کرد؟ در نگاه اول به نظر می‌رسد نظافت و شست و شوی موکت اداری به دلیل آن‌که اشیا و لوازم سنگین و فراوانی روی آن قرار دارد، امری دشوار است. اما بازم به ذکر است که امروزه شست و شوی موکت اداری در محل انجام می‌شود بدون آن‌که جابه‌جایی لوازم سنگین روی آن، ضرورتی داشته باشد.

شستشوی موکت های نمدی - قالیشویی بانو

آیا موکت نمدی دارید؟ نمدها با این تصور که تمیز کردن­شان سخت است زیاد مورد استفاده قرار نمی­گیرند. موکت­های نمدی به عنوان کفپوشی برای منازل از قدیم الایام مورد استفاده می­شده و همیشه نحوه….

مراحل شست و شوی موکت اداری در محل

شست و شوی موکت اداری در محل به وسیله‌ی دستگاه‌های مخصوصی انجام می‌شود که مخزنی برای آب و مواد شوینده دارند.

  • در ابتدا مخزن دستگاه با آب گرم و مواد شوینده برای شست و شوی موکت اداری پر می‌شود.
  • در مرحله بعدی برای شست و شوی موکت، سایر اشیا و لوازم کوچک از سطح موکت جمع‌آوری می‌شوند تا امکان دسترسی بهتری به موکت ایجاد شود.
  • لکه‌گیری موکت در این مرحله بسیار بااهمیت است. تمامی لکه‌های موکت، پیش از انجام فرآیند شست و شو با مواد مخصوصی پاک ‌می‌شوند. این کار سبب تمیزی بیشتر موکت، پس از شست و شو می‌شود.
  • پس از اتمام این مراحل، ترکیبی از آب گرم و مواد شوینده موکت که از پیش آماده شده بود، برای شست و شو مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مرحله آب و مواد شوینده به وسیله فرچه بزرگی روی موکت عمل نظافت را انجام می‌دهند.
  • در مرحله پایانی، پس از آن‌که موکت به طور کامل شسته و نظافت شد، عمل آبگیری و خشک کردن انجام می‌شود. این مایعات و کف آلوده‌ای که در اثر شست و شوی موکت اداری حاصل شده است، به کمک جارو برقی صنعتی از سطح موکت پاک می‌شود.
شست و شوی موکت اداری - قالیشویی بانو

از آن‌جایی که شست و شوی موکت اداری باید در فواصل زمانی کوتاه انجام شود، ممکن است حمل و نقل آن برای بسیاری از ادارات مشکل باشد؛ زیرا روی برخی از این موکت‌ها اشیا سنگین قرار گرفته است یا به زمین چسبانده شده‌اند. بنابراین باید از خدمات شست و شوی موکت اداری در محل استفاده کنید. شما می‌توانید برای انجام خدمات مرتبط با شست و شوی موکت اداری در محل، با قالیشویی بانو تماس حاصل نمایید و از خدمات باکیفیت آن استفاده کنید.

موکت ادارت کثیف شده؟شستشورو بسپار به بانو!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *