همه چیز در مورد شستشوی فرش ماشینی در تهران

همه چیز در مورد شستشوی فرش ماشینی در تهران


یکی از دغدغه‌های خیلی از خانم‌های خانه دار پیش از نوروز شستن فرش است. با توجه به زندگی آپارتمان نشینی دیگر مانند گذشته و به روش سنتی نمی‌توان فرش را در خانه شست. بهترین راه برای نظافت منزل و شستشوی فرش ماشینی سپردن آن به قالیشویی و افراد متبحر است.

مزیت شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی چیست؟

شستن فرش به شیوه‌ی سنتی بسیار پر زحمت است و نیاز به نیرو و توان زیادی دارد. همچنین شما باید وقت کافی برای این کار داشته باشید. مهم‌ترین اصل در شستن فرش به شیوه سنتی داشتن فضای کافی برای شستن و خشک کردن فرش است. در حالی‌که شستن فرش در قالیشویی علاوه بر رفع کردن این محدودیت‌ها مزایای دیگری نیز دارد.

شستشوی فرش دستبافت در کرج

از آن‌جایی که فرش‌های دستبافت دارای بافت حساس و ظریفی هستند، لازم است در شستشوی آن‌ها بسیار دقت کنید. در غیر این صورت آسیب‌های زیادی به آن‌ها وارد خواهد شد که نتیجه آن افت قیمت این فرش‌های زیبا است…

هزینه‌ی مقرون به صرفه شستن فرش ماشینی در قالیشویی

اگر هزینه‌ی شستن فرش در خانه را با شستن آن در قالیشویی مقایسه کنید متوجه می‌شوید هزینه‌ی قالیشویی به صرفه‌تر است. شما در خانه باید از آب تصفیه شده و لوله کشی استفاده کنید و شوینده‌ی مناسب برای فرش ماشینی را خرید کنید در حالی‌که در قالیشویی از آب چاه استفاده می‌شود. این امر به همان اندازه که در سلامت محیط زیست تاثیرگذار است و مانع از هدر رفتن منابع آب می‌شود هزینه‌ی کمتری را هم به شما تحمیل می‌کند.

شوینده مناسب برای شستن فرش ماشینی در قالیشویی

برای شستن فرش ماشینی به شیوه‌ی سنتی و در خانه می‌توانید از شوینده‌های معمولی مانند صابون، پودر لباسشویی و شامپو فرش استفاده کنید و به نتیجه‌ی مطلوب برسید. اما در قالیشویی از شوینده‌های مناسب جنس فرش استفاده می‌شود و شما یک فرش درخشان و تمیز تحویل می‌گیرید. به عبارت دیگر نتیجه‌ی شستشوی فرش در قالیشویی مطلوب‌تر خواهد بود. بهترین شوینده برای شستن فرش شوینده‌ای است که فاقد خاصیت اسیدی و جوهر باشد.

فضای مناسب برای شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی

در قالیشویی فضای مناسب برای شستن و خشک کردن فرش موجود است. قالیشویی مجهز به دستگاه‌های خشک کن وگرمخانه است و خشک کردن فرش در گرمخانه این مزیت را دارد که ناچار نیستید فرش را برای خشک شدن در مقابل آفتاب قرار دهید. زیرا آفتاب باعث کم شدن کیفیت فرش می‌شود، حتی فرش در معرض انواع آلودگی قرار دارد.

همه چیز در مورد شستشوی فرش ماشینی در تهران

رعایت اصول صحیح شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی

در قالیشویی برای شستن فرش ماشینی از دستگاه‌ها و ابزارهای تخصصی فرش شویی استفاده می‌شود، حتی کارکنان قالیشویی نیز افراد با تجربه هستند. به عنوان نمونه آویزان کردن فرش موجب خراب شدن الیاف آن می‌شود. رعایت اصول صحیح شستشوی فرش موجب می‌شود فرش خراب نشود و کیفیت آن از دست نرود.

برای شستشوی فرش ماشینی در تهران می‌توانید از خدمات قالیشویی بانو استفاده کنید. این قالیشویی علاوه بر شستشوی صحیح امکان ثبت آنلاین سفارش و حمل و نقل فرش را برای رفاه مشتریان فراهم کرده است.

فرش ماشینی داری برای شستشو یه سر به بانو بزن!!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *