اطلاعات کامل درباره شستشوی موکت

اطلاعات کامل درباره شستشوی موکت


شستشوی موکت چه اهمیتی دارد؟

استفاده از موکت برای پوشاندن کف علاوه بر منازل، در سالن‌های کنفرانس و تئاتر، راهروی برخی کارخانجات و ادارات، مساجد، حسینیه‌ها  هم انجام می‌شود. آنچه در حفظ نظافت این محیط‌ها اهمیت دارد شستشوی موکت و تمیز کردن آن است. نشستن گرد و غبار و آلودگی روی سطح موکت علاوه بر این‌که موجب ایجاد ظاهر زشت و نامرتب می‌شود با گسترش آلودگی موجب ایجاد بیماری هم می‌شود. پس بهتر است با اصول مهم شستشوی موکت آشنا شویم.

عوامل موثر در تعیین قیمت شستشوی موکت چیست؟

موکت جنس‌های مختلفی مانند کبریتی، پرزدار کوتاه، پرزدار بلند، طرح دار و نمدی دارد. تفاوت در جنس موکت باعث تفاوت در قیمت شستشوی موکت می‌شود. همچنین متراژ موکت در تعیین قیمت تاثیرگذار است و موجب تعیین یک نرخ مصوب برای قیمت شستشوی موکت شده است.

شستشوی پتو

پاکیزگی پتو می‌تواند نقش مهمی را در سلامت خواب شما ایفا کند و برای این کار نیاز به شستن مرتب آن داریم. البته که شستشوی پتو برای خیلی از افراد دردسرساز است. چراکه پتو‌ها…..

مزیت شستشوی موکت در قالیشویی چیست؟

لکه برداری از روی موکت در خانه و توسط خود فرد قابل انجام است. البته به شرطی که لکه مربوط به خوراکی باشد و به سرعت نسبت به پاک کردن آن اقدام کرده باشید. اما اگر لکه روی موکت پایدار شده باشد استفاده از شوینده‌های معمولی و خانگی نمی‌تواند آن را از بین ببرد. به همین جهت بهتر است موکت را برای شستن به قالیشویی سپرد. زیرا موکت شویی با ابزارها و شوینده‌های مخصوص انجام می‌شود.

علاوه بر آن شستن یا خشک کردن موکت در خانه کار بسیار سختی است .حتی با توجه به فضای آپارتمانی اصلاً شستشوی موکت با شیوه‌ی سنتی امکان پذیر نیست. شستشوی موکت در قالیشویی علاوه بر این‌که کار را ساده و آسان می‌کند سرعت بالا و قابل قبولی دارد.

با توجه به این‌که موکت برای شستشو نسبت به فرش حساسیت بالاتری دارد و باید با دقت بیشتری انجام شود، در قالیشویی شستشوی موکت با روش خشکشویی انجام می‌شود. در این روش از دستگاه‌های حرفه‌ای و شوینده‌های مناسب بدون آسیب استفاده می‌شود.

همچنین با توجه به جنس و کیفیت موکت شدت شستشو تغییر می‌کند. حتی انتخاب برس مناسب برای شستشوی موکت نیز در حفظ کیفیت آن تاثیرگذار است.

اطلاعات کامل درباره شستشوی موکت

انتخاب بهترین شوینده در شستشوی موکت چه اهمیتی دارد؟

شوینده‌ی مناسب برای شستشوی موکت موجب می‌شود پرزهای آن خراب نشود، رنگ موکت تغییر نکند و به طور کلی کیفیت آن حفظ شود. قطعا هر کسی انتظار دارند با یک بار شستشو یا چند مرتبه شستشو موکت خراب نشود و دوام و ماندگاری لازم را داشته باشد. به همین جهت انتخاب شوینده‌ی مناسب برای موکت اهمیت زیادی دارد.

علاوه بر انتخاب شوینده مناسب کادر مجرب و کارآزموده در قالیشویی به خوبی می‌توانند از عهده‌ی تمیز کردن موکت بربیایند به طوری که موکت بعد از شستشو خراب نشود و خسارتی وارد نشود. قالیشویی بانو در کرج بهترین خدمات را در شستشوی موکت ارائه می‌کند حتی می‌توانید سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

اگه شستن موکت برات سخته؟ برای شستشو یه سر به بانو بزن!!

کارخانه قالیشویی بانو کرج با تیمی متخصص، متعهد و آموزش دیده، بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم فرش در کرج.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *