قالیشویی گوهردشت

شهریور ۱, ۱۳۹۸ توسط مناطق تحت پوشش در:

قالیشویی گوهردشت – شرکت قالیشویی بانو کرج با سالها تجربه در صنعت قالیشویی کرج، به عنوان بهترین و معتبر ترین قالیشویی در کرج می باشد. قالیشویی بانو کرج مجهز به کارخانه ای اختصاصی با ماشین آلات تمام اتوماتیک و پیشرفته علاوه بر حذف واسطه ها برای شستشو، بالاترین کلیفیت ارائه خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

تماس فوری با لمس شماره های زیر

قالیشویی در گوهردشت کرج

شرکت قالیشویی بانو کرج دارای دفاتر و شعبات زیادی در سراسر شهر کرج و استان البرز می باشد. یکی از شعبات این شرکت در گوهردشت کرج می باشد که امروز میخواهیم در رابطه با دفتر گوهردشت، خدمات و راه های تماس با دفتر گوهر دشت کرج صحبتی با شما مشتریان عزیز داشته باشیم.

قالیشویی گوهردشت

شرکت قالیشویی بانو با تاسیس دفتر خود در محله گوهر دشت کرج با هدف بهبود سرویس دهی و خدمات رسانی به مشتریان عزیز ساکن گوهردشت، به عنوان اولین کارخانه قالیشویی فعال در کرج می باشد که شعبات خود را در سراسر کرج تاسیس کرده و خدمات ویژه ی خود با سرعت هرچه تمام تر به شما عزیزان ارائه می دهد.

نزدیک ترین قالیشویی به گوهردشت هستیم

برای ثبت سفارش و یا تماس با قالیشویی بانو ویژه گوهردشت کرج شما عزیزان می توانید با سفارش آنلاین خدمات؛ سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید و یا می توانید با شماره گیری خط سراسر در استان البرز به شماره ۰۲۶۳۴۱۱۸ از هرکجای کرج تماس گرفته و سفارش خود را به سادگی هرچه تمامتر ثبت نمایید.

2789007

تماس با ما

تلفن:

آدرس:

بلوار دانش آموز، بلوار یادگار امام، بین خیام و رودکی قالیشویی بانو کرج

ایمیل:

info@banoocc.com

شماره تماس پنج رقمی ویژه

گوهردشت کرج

دفتر قالیشویی بانو در گوهردشت کرج ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم و بازسازی انواع فرش می باشد که از خدمات کلی این مجموعه میتوان به:

  • شستشوی انواع فرش دستبافت، قدیمی و عتیقه
  • شستشوی انواع فرشهای ماشینی، کرج رنگ، الیاف مصنوعی و پشمی.
  • خشکشویی انواع مبلمان، میز و صندلی های سمینارها، هتل ها، رستوران ها و سینما ها
  • خشکشویی انواع موکت های ساده و طرح دار، پالاز و گل برجسته
  • خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دونفره
  • خدمات تعمیرات فرش از جمعه، رفوگری، دارکشی، رفع پارگی و سوختگی، رنگبرداری و …
  • خدمات آرایشی فرش، سرپود گیری، شیرازه دوزی، ریشه دوزی و …

اشاره نمود، شرکت قالیشویی بانو کرج عضو رسمی اتحادیه قالیشویان شهر کرج بوده و کلیه خدمات این شرکت تحت نظر اتحادیه بوده و تمامی فاکتور های صادر شده این مجموعه طبق نرخنامه صادر شده از اتجادیه محترم قالیشویان کرج می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تماس فوری با بانو 34118